O TYM SIĘ MÓWI

Książę Harry i Meghan Markle rezygnują z prezentów ślubnych!

Wiemy, o co poprosili swoich gości w zamian…

Monika Katarzyna Krupska 16 kwietnia 2018 08:50

To będzie jedna z najgorętszych imprez tego roku! Ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle już 19 maja. Ceremonię, która odbędzie się w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze z pewnością będzie obserwował cały świat. Ślub ma być bardziej kameralny, niż księcia Williama z Kate, ale z pewnością z języków nie zejdzie przez kilka lat. 

Harry i Meghan poprosili gości o datki

Kilka dni temu Pałac Kensington zdradził kolejne szczegóły dotyczące wydarzenia. Jak się okazuje, narzeczeni zrezygnowali z prezentów ślubnych. Para zamiast tego poprosiła gości o wpłacenie datków na siedem różnych organizacji charytatywnych, które osobiście wybrali. 

Pałac Kensington zastrzegł, że ani Meghan Merkle, ani książę Harry nie są formalnie związani z tymi instytucjami. Organizacje zajmują się problemami, którymi interesują się przyszli nowożeńcy. Na liście znalazły się instytucje związane między innymi ze sportem, bezdomnością, ochroną środowiska, problemem choroby HIV u dzieci, siłami zbrojnymi, czy wzmocnieniem pozycji kobiet. 

Książę Harry i Meghan Markle są niewiarygodnie wdzięczni za dobrą wolę, którą otrzymali od zaręczyn. 

Książę Harry idąc śladami księżnej Diany chce podnieść świadomość o HIV i AIDS w społeczeństwie. W zeszłym roku propagował badania, przeprowadzając test na obecność wirusa u siebie. Wynik na szczęście był negatywny. 

„Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni, że książę Harry i Meghan Markle uznali naszą pracę na rzecz zdrowia”, powiedziała dr Amanda Williams z organizacji zajmującej się problemem HIV. Dodała, że wszystkie darowizny będą miały znaczący wpływ i z pewnością pomogą życie młodych, chorych ludzi. Pozostałe organizacje również podziękowały za wsparcie i wyróżnienie ich. 

Co myślicie o takim pomyśle? Też byście zrezygnowali?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.