Miliarder porzucił byłą żonę Deppa! Dlaczego Elon Musk rozstał się z Amber Heard?

Fot. Getty Images

Gdy na początku tego roku Amber Heard rozwodziła się z Johnnym Deppem w atmosferze skandalu, mówiono, że tak naprawdę związała się z hollywoodzkim aktorem tylko dla pieniędzy i sławy. Rozstanie z miliarderem Elonem Muskiem zdaje się te pogłoski potwierdzać…


Polecamy też: Amber Heard i Johnny Depp rozwiedli się! Czy to koniec medialnej batalii?

POLECAMY: „Trudno mi się po tym pozbierać...’’. Katarzyna Dowbor o śmierci nastoletniej uczestniczki programu „Nasz nowy dom’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Wojtek Klauze, Piotr Wojtasik

Amber Heard i miłość do… pieniędzy

Gdyby nie Johnny Depp, Amber nie zdobyłaby takiej popularności. Byłaby po prostu kolejną bardzo ładną aktorką. W momencie, gdy filmowy Jack Sparrow porzucił dla niej po 14 latach związku Vanessę Paradis (z którą ma córkę, Lily-Rose), mówił o niej cały świat. W dodatku to właśnie ta ponad 20 lat młodsza partnerka została jego żoną. Związek przetrwał zaledwie 15 miesięcy, a małżonkowie rozstali się w atmosferze skandalu. Podczas rozwodu Amber wywalczyła „jedynie” siedem milionów dolarów, przekazane na cele charytatywne oraz dwa zabytkowe samochody.

Romans z miliarderem

Jeszcze, gdy była w związku z Deppem pojawiły się plotki, że interesuje się nią inny mężczyzna. Okazało się, że jest nim południowoafrykański przedsiębiorca i miliarder, Elon Musk. Ten 45-letni filantrop jest m.in. założycielem PayPala oraz współzałożycielem Tesla Motors. W plotki o ich związku do kwietnia jeszcze nikt nie wierzył. Wtedy jednak ojciec aktorki udzielił zaskakującego wywiadu dla magazynu „Grazia”. Zdradził w nim: „Amber i Elon traktują się bardzo poważnie. Ona bardzo chce za niego wyjść".

Musk był już trzykrotnie żonaty. Z pierwszego małżeństwa ma pięciu synów. Ojciec Amber Heard dodał również, że córka chciałaby mieć dzieci: „Jedną z rzeczy, którą planują jest osiedlenie się i założenie rodziny”.  Co się w takim razie zmieniło się od kwietnia?

Fot. East News

Polecamy też: „Kobiety nie powinny bać się mówić o przemocy domowej”. Amber Heard zabrała głos po raz pierwszy od rozwodu z Deppem

Rozstanie Amber i Elona

Mimo tego, że właśnie w kwietniu oficjalnie potwierdzili swój związek zamieszczając wspólne zdjęcie na Instagramie, od tego momentu w ich związku działo się tylko gorzej. Jak podawał Us Weekly”: To nie był dla nich odpowiedni czas. On jest bardzo zajęty i cały czas pracuje. Amber kręci w Australii film do października. Nie jest w stanie się z nim ustatkować. Czuje, że jej kariera dopiero się rozkręca”.

Teraz okazuje się, że po rocznym romansie Elon Musk... porzucił artystkę! Informator portalu Daily Mail wyjaśnił: „To była jego decyzja. Zauważył, że Amber jest samolubną manipulantką. (...) Postanowił wrócić do Los Angeles, zostawiając ją w Australii”. 

Sądzisz, że Amber Heard kochała Elona Muska?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE