Amber Heard wychodzi ponownie za mąż? Wiemy, kim jest jej wybranek!

Fot. Getty Images

Amber Heard prawdziwą popularność zdobyła dopiero rozstając się z jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood, Johnnym Deppem. Z filmowym Jackiem Sparrowem artystka rozwiodła się w styczniu tego roku po miesiącach zaciętej batalii i czterech latach związku. Finalnie aktorka, której zarzucano relację z Deppem wyłącznie dla zysku i sławy, wywalczyła niecałe 7 milionów dolarów przekazane na cele charytatywne oraz dwa zabytkowe samochody. 

Polecamy też: Amber Heard i Johnny Depp rozwiedli się! Czy to koniec medialnej batalii?

Jednak okazało się, że Amber niedługo rozpaczała po nieudanym małżeństwie. Zagraniczne media donoszą, że jeszcze, gdy trwała w związku ze znanym aktorem, interesował się nią inny mężczyzna. Był nim nie kto inny, jak południowoafrykański przedsiębiorca i miliarder, Elon Musk. Ten 45-letni filantrop jest założycielem m. in. popularnej firmy PayPal czy Tesla. Plotek o ich domniemanym związku nikt nie traktował poważnie, aż do teraz. Wielkie poruszenie wywołał ostatni wywiad ojca aktorki dla magazynu Grazia, w którym powiedział: "Amber i Elon traktują się bardzo poważnie. Ona bardzo chce za niego wyjść". Dodał również, że artystka chciałaby mieć dzieci: "Jedną z rzeczy, którą planują jest osiedlenie się i założenie rodziny". W styczniu podobne doniesienia czytaliśmy w the Mirror. Wówczas źródło informowało: "Amber powiedziała przyjaciołom w Boże Narodzenie, że jest oczarowana Elonem. Planują wiele przygód i jest przekonana, że już może spokojnie kontynuować swoje życie. Dla obojga z nich to ekscytujący nowy rozdział".

Polecamy też: „Kobiety nie powinny bać się mówić o przemocy domowej”. Amber Heard zabrała głos po raz pierwszy od rozwodu z Deppem

Co ciekawe, Elon Musk był już... trzykrotnie żonaty! Mieszkający w Kalifornii biznesmen z pierwszego małżeństwa z kanadyjską aktorką i pisarką, Justine Musk, ma pięcioro synów. Następnie przez parę lat tworzył udany związek z Talulahą Riley, by w 2012 się z nią rozwieźć i po roku ożenić ponownie. Byli razem do listopada 2016 roku. 

Może Cię również zainteresować:

Najbardziej wyczekiwany film roku już w kinach! Zwiastun „Dunkierki” przeszywa grozą wojny

Myślisz, że Amber Heard kocha Elona Muska?