Viva.pl

O TYM SIĘ MÓWI!

Skandalista, milioner, kobieciarz... Nie żyje Hugh Hefner! Jak wyglądało życie playboya wszech czasów? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Hugh Hefner zmarł 28 września 2017 roku w wieku 91 lat. Współczesny Don Juan, milioner, król życia. O liczbie jego kochanek od zawsze krążyły legendy. W 1953 roku założył uwielbiamy przez miliony magazyn dla panów „Playboy”, który przyniósł mu pieniądze, sławę i zazdrość mężczyzn na całym świecie.

Polecamy: Joanna Krupa w poruszających słowach o Hugh Hefnerze: „Ten człowiek zmienił moje życie. Jestem wdzięczna, że we mnie uwierzył” 

Niezwykłe życie Hugh Hefnera

Nic nie zapowiadało, że Hugh Hefner zostanie jednym z najsłynniejszych skandalistów naszych czasów. Urodził się w konserwatywnej rodzinie, był studentem psychologii. Swoją przygodę z wielkim światem Hollywood zaczął dość niepozornie od pracy rysownika kreskówek. Dwa lata później podjął decyzję o założeniu własnego pisma. „Playboy” szybko przyniósł mu rozpoznawalność i wielkie pieniądze. U jego boku karierę zaczynała masa kobiet i znanych postaci, które dziś brylują na salonach. Jedną z nich jest choćby polska modelka, Joanna Krupa. 

Zobacz: „Dzisiaj odzyskujemy naszą tożsamość i to czym jesteśmy”. „Playboy” powraca do nagich sesji

Hefner zawsze otoczony był wianuszkiem pięknych, ale przede wszystkim skąpo odzianych... blondynek. Trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu, ale najwięcej sensacji wzbudziła jego ostatnia żona. Crystal Harris była od niego młodsza aż o 60 lat! Hugh Hefner doczekał się także czwórki dzieci. 

Jak wyglądało jego życie? Co udało mu się osiągnąć? Zobacz nasze ekskluzywne video!

Przeczytaj: Zmarł Hugh Hefner, założyciel „Playboya”. Miał 91 lat

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top