KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To już oficjalne. Pippa Middleton jest w ciąży! 

To będzie pierwsze dziecko siostry księżnej Kate

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2018 09:45

Pippa Middleton jest w ciąży! Siostra księżnej Kate spodziewa się pierwszego dziecka. Taką informację oficjalnie podano do brytyjskich mediów. To świetna wiadomość dla pary zwłaszcza, że ostatnio w rodzinie męża Pippy nie działo się najlepiej...

Pippa Middleton spodziewa się dziecka

Pippa Middleton jest w ciąży! - piszą brytyjskie media. To już oficjalna wiadomość. Przypomnijmy, że takie plotki pojawiły się gdy tylko podano, że to księżna Kate jest w trzeciej ciąży. Wówczas spekulowano, że dziecka spodziewa się także Pippa Middleton, ale dopiero teraz ta wiadomość okazała się prawdziwa. Pippa Middleton i jej mąż, James Matthews spodziewają się dziecka.

Według zagranicznych serwisów, Pippa jest w 12 tygodniu ciąży. 34-letnia siostra księżnej Kate dobrą wiadomością podzieliła się właśnie z fanami jej rodziny. Według The Sun jako pierwszy o błogosławionym stanie Pippy Middleton dowiedział się oczywiście mąż, James Matthews. Drugą osobą, której oficjalnie przekazano wspaniałe wieści była księżna Kate, która jak donoszą media „nie posiada się ze szczęścia”. Nic dziwnego, w końcu sama jest w ciąży i lada dzień po raz trzeci zostanie mamą.

Pippa Middleton w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

To wspaniała wiadomość, biorąc pod uwagę ostatnie zarzuty skierowane do teścia Pippy Middleton. Mężczyznę kilka tygodni temu oskarżono o gwałt na nieletniej. Takie informacje, powołując się na źródła sądowe, podała wówczas Agence France Press. Sam oskarżony, 74-letni lord David Matthews nie przyznaje się jednak do zarzutów. 

Przyjaciel pary przyznaje, że wiadomość o ciąży Pippy Middleton zapewniła rodzinie tak bardzo potrzebne teraz szczęście. Przypomnijmy, że Pippa Middleton wzięła ślub z Jamesem Matthewsem w maju zeszłego roku. Zakochani pobrali się w kościele św. Marka w Englefield.

W tej samej świątyni wiele lat temu pobrali się również rodzice panny młodej. Pippa przybyła do budynku przed południem w towarzystwie taty, Michaela Middletona, który prowadził ją do ołtarza.

Pippa Middleton miała na sobie zjawiskową ręcznie wyszywaną suknię ślubną projektu Gilesa Deacona. W tym wyjątkowym dniu parze towarzyszyła najbliższa rodzina, w tym księżna Kate. Niedługo Pippa Middleton i James Matthews będą świętować pierwszą rocznicę ślubu. Obchodzić ją będą we trójkę, bowiem para spodziewa się właśnie pierwszego dziecka.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!