O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie nie może pogodzić się z odejściem Brada Pitta?!

Aktorka mocno tęskni za ukochanym!

Konrad Szczęsny 3 października 2018 20:58
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Choć od ogłoszenia separacji Brada Pitta i Angeliny Jolie minęły już ponad dwa lata, kwestia formalne dotyczące ich rozwodu nadal pozostają nieuregulowane. Coraz głośniej mówi się o tym, że aktorce trudno pogodzić się z definitywnym zakończeniem małżeństwa, ma duże wahania nastrojów i w zaciszu domu... wzdycha do męża! Jaka jest prawda dotycząca tej relacji?

Angelina Jolie tęskni za Bradem Pittem i nie może pogodzić się z rozstaniem?

Według osób z otoczenia pary, Angelina Jolie z trudem znosi fakt, że jej ponad dziesięcioletni związek z Bradem Pittem zakończył się, a co za tym idzie, zerwana została więź, którą zbudowali przez wspólnie spędzone lata. Mówi się, że w ostatnim czasie doszło do ich spotkania w Los Angeles, które przebiegało w atmosferze dalekiej od przyjacielskiej.

"Angelina tęskni za rozmowami z Bradem. Była zajęta dochodzeniem do siebie i radzeniem sobie z żalem po rozstaniu, ale teraz jedynym, o czym myśli, jest fakt, że nie może już z nim porozmawiać. Ich spotkania są krótkie, przebiegają w obecności prawników. Czas, który spędziła z dala od Brada uświadomił jej, że tęskni za nicią porozumienia, która łączyła ich jako przyjaciół i kochanków", potwierdził znajomy gwiazdy w rozmowie z Hollywood Life.

Wydaje się jednak, że szanse, że małżonkowie zakopią topór wojenny są raczej nikłe...  

Angelina Jolie w młodości
Fot. Marcelphoto.com/Corbis/East News

Brad Pitt fryzury jak jego dziewczyny
Fot. getty images

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!