O TYM JEST GŁOŚNO

Co Ronaldo zawdzięcza Robertowi Lewandowskiemu? To wyznanie zaskoczyło jego fanów!

Olga Figaszewska 25 lipca 2017 13:45
Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski
Fot. Instagram

Robert Lewandowski jest zagrożeniem dla Cristiano Ronaldo? Portugalczyk w ostatnim czasie udzielił szczerego wywiadu, w którym odpowiedział o relacji z polskim piłkarzem.

Polecamy też: Wartość jego majątku to pilnie strzeżona tajemnica. Na czym i ile zarabia Cristiano Ronaldo?

Polecamy też: Cristiano Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci! „Mój syn mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr”

Polecamy też: Klara zaskoczyła Annę Lewandowską. Czy pójdzie w ślady taty?

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

Ronaldo o Lewandowskim

Cristiano Ronaldo należy do absolutnej czołówki najlepszych piłkarzy świata. Napastnik Realu Madryt w wywiadzie dla stacji ESPN zdradził, że rywalizacja motywuje go do pokonywania kolejnych barier. Okazuje się, że Ronaldo inspiruje się... Robertem Lewandowskim. Czy czuje, że jego pozycja jest zagrożona?

„Czerpię motywację z różnych dyscyplin sportu: śledzę Formułę 1 oraz NBA. Najlepsi zawodnicy podpatrują najlepszych zawodników. Każdy chce być na szczycie. Nie możesz odpoczywać czy się zdrzemnąć, bo ktoś inny w tym czasie może cię prześcignąć. Oczywiście, walczymy pomiędzy sobą: z Neymarem, Messim, Lewandowskim, Higuainem. To najlepsi piłkarze na świecie. Pomiędzy nami jest zdrowa rywalizacja, każdy stara się być numerem jeden. Chcę być lepszy od nich i to jest moja główna motywacja”, zdradził Marty’emu Smithowi w ekskluzywnym materiale dla amerykańskiej telewizji.

Polecamy też: Ten gest Roberta Lewandowskiego fani zapamiętają na długo!

Podczas rozmowy nie mogło zabraknąć pytań o życie prywatne. Jakie plany na najbliższy czas ma Cristiano Ronaldo?  Co sprawia, że czuje się spełnionym człowiekiem?

Najważniejsza jest zawsze rodzina. Trzeba utrzymywać ją w zdrowiu, to ona jest z tobą na zawsze, w tych dobrych i złych chwilach. Trzeba mieć czas na wszystko i na spędzanie czasu z synem, a także na odpowiednie wykonywanie moich obowiązków, czyli grę w piłkę nożną. To jest moje życie, trzeba je zbalansować. Futbol jest cudowny, to moja pasja, a ja kocham to robić. Aby pozostać na najwyższym poziomie przez tyle lat muszę cały czas trenować i się poprawiać. Chcę być dobrym człowiekiem, powiedział Portugalczyk.  

Obaj przebywają obecnie w Chinach. Cristiano wypełnia obowiązki w związku z kolejnymi zobowiązaniami reklamowymi. Z kolei Robert Lewandowski wraz z Bayernem Monachium, przygotowuje się do nowego sezonu. Uważani są za najlepszych i najlepiej zarabiających napastników świata. Podczas ostatnich rozgrywek, zakończyli sezon z wynikiem oddanych strzałów: 42 (Ronaldo), 43 (Lewandowski).

Zobacz też: Słowa Cristiano Ronaldo o ciąży partnerki rozwiały wszelkie wątpliwości. Co powiedział piłkarz?

Wideo

Odkryj święta w dobrym stylu w Domotece !   

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Gessler z synem Tadeuszem po raz pierwszy tak szczerze o swojej relacji!