Weronika Kostyra 13 września 2017 12:00
1/10
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko, ślub
Copyright @East News
1/10

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko świętują dziś dziewiątą rocznicę ślubu. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: dzisiecioletniego Konstantego, ośmioletniego Aleksandra oraz roczną córkę Laurę. Obecnie tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Pamiętacie, jak się poznali?

Polecamy: „Wszystkich nosi w tej rodzinie”. Piotr Kraśko zdradza kilka tajemnic rodzinnych i nie tylko...

Związek Piotra Kraśko z Karoliną Ferenstein-Kraśko

Para poznała się w 2001 roku w Gałkowie, gdzie Karolina od lat trenuje jazdę konną. Początkowo  bizneswoman była odporna na urok dziennikarza, ale jego upór i dyscyplina jako ucznia bardzo jej zaimponowały. Początki ich związku nie były jednak łatwe - Piotr Kraśko był po rozwodzie z pierwszą żoną, a Karolina Ferenstein w międzyczasie rozstała się z chłopakiem. Mimo to narodziło się między nimi uczucie. Ona chwilowo zrezygnowała dla niego z uprawiania sportu, a po narodzinach Konstantego w 2007 roku wraz z nim przeprowadziła się do Waszyngtonu, gdzie Kraśko był korespondentem TVP. Ciągłe rozjazdy dziennikarza nie ułatwiały im zadania, ale mimo to związek pary wciąż się rozwijał.

Zobacz: Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko o sile rodziny i wspólnych pasjach. EKSKLUZYWNE VIDEO

Ślub Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko

Ślub Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko odbył się 13 września 2008 roku na łąkach w Gałkowie. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu tuż po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przez jakiś czas pomieszkiwali po narodzinach pierwszego dziecka, syna Konstantego. Nie był to jednak zwyczajny ślub. Panna młoda miała na sobie śnieżnobiałą suknię, a na nogach... oficerki! Do przyszłego męża podjechała a rumaku. Piotr Kraśko również miał na sobie wyjątkowy strój - czarną marynarkę oraz białe bryczesy. On również podjechał do miejsca ceremonii na koniu. Po ceremonii para odjechała w bryczce oczywiście w towarzystwie synka, Konstantego. Pod koniec października 2009 roku na świat przyszło drugie dziecko Piotra i Karoliny Kraśków, syn Aleksander.  W 2013 roku media rozpisywały się o kryzysie w związku pary. Choć sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień, o chłodnych stosunkach zakochanych opowiadali znajomi. Ostatecznie para zażegnała kryzys. W 2016 roku po raz trzeci zostali rodzicami, tym razem córeczki Laury. To było spełnienie marzeń Karoliny, która bardzo chciała mieć córkę.

Niedawno pojawiły się plotki o czwartej ciąży Karoliny Ferenstein-Kraśko. Jak wyznał jednak Piotr Kraśko, byłby bardzo szczęśliwy, gdyby dowiedział się, że jego żona spodziewa się czwartego dziecka. Kto wie, może już niedługo? Dziś Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko obchodzą 9. rocznicę ślubu! Zobaczcie w naszej galerii, jak przebiegał ten ich wyjątkowy dzień!

Zobacz także: Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko. O miłości, rodzinie i dzieciach! TYLKO U NAS

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!