O TYM SIĘ MÓWI

Jutro Robert Lewandowski kończy 30 lat. Koledzy przygotowali dla niego wyjątkowy prezent!

Co na to Ania?

Olga Figaszewska 20 sierpnia 2018 13:55
Robert Lewandowski
Fot. Instagram

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Roberta Lewandowskiego. Kapitan polskiej reprezentacji 21 sierpnia skończy 30 lat! Z tej okazji koledzy z drużyny przygotowali dla niego niezwykły prezent!

Prezent dla Roberta Lewandowskiego

Urodziny Roberta Lewandowskiego nie mogą przejść bez echa. W ubiegłym roku sportowiec spędzał je w rodzinnym gronie. Tym razem z pewnością będzie podobnie! W końcu każda chwila spędzona z ukochaną żoną i córeczką jest dla niego najcenniejsza.

Sportowiec nie planuje wielkiej imprezy. Urodziny spędzi w Monachium. Na pewno otrzyma życzenia od kolegów z Bayernu Monachium, ale prawdziwą niespodziankę przygotowują dla niego towarzysze z polskiej reprezentacji. Mimo że spotkają się dopiero we wrześniu, to na pewno uda im się wszystko nadrobić.  „Dostanie od chłopaków tradycyjny tort”, zdradza w rozmowie z Fleszem osoba związana z kadrą. Wojciech Szczęsny i Kamil Grosicki podobno planują zabrać go na kolację do restauracji. „Ale to będzie tylko urodzinowa kolacja, a nie impreza”, dodaje.

Możemy być pewni, że Ania Lewandowska  również przygotowała dla ukochanego  wspaniały prezent. Jaki? Tego z pewnością wkrótce się dowiemy!  

Mundial 2018:najpiękniejsze polskie piłkarskie pary - Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Piłkarze, Mundial 2018, Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej, Robert Lewandowski, Leo Messi, Cristiano Ronaldo
Fot. Getty Images

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!