ZE ŚWIATA GWIAZD

Czuły ojciec, przystojny mężczyzna i filantrop. Za co miliony kochają Ricky'ego Martina?

Jego dzieci podbijają Instagram.

Konrad Szczęsny 11 marca 2018 10:00

Choć Ricky Martin lata największej popularności ma już za sobą, wciąż wzbudza duże zainteresowanie fanów i mediów. Od czasu słynnego coming outu z marca 2010 r. i ogłoszenia, że został ojcem bliźniaków Matteo i Valentina (sierpień 2008), prasa i portale internetowe na bieżąco komentują wydarzenia z jego życia zawodowego i osobistego. Tak było w przypadku zaręczyn gwiazdora z partnerem: 32-letnim malarzem pochodzącym z Syrii, Jwanem Yosefem w listopadzie 2016 r. 

Życie prywatne Ricky'ego Martina

Komentarze w Internecie nie pozostawiają wątpliwości: dla wielu osób pochodzący z Portoryko Ricky Martin to wciąż symbol seksu, o którym pisze się „jest jak wino: im starszy, tym lepszy”. Choć lata mijają, on wydaje się pełen sił witalnych, które zapewne zawdzięcza swoim 10-letnim synom: Matteo i Valentino i szczęściu w życiu osobistym.

W sierpniu 2008 roku Ricky Martin został ojcem bliźniaków: Matteo i Valentino, które urodziła mu surogatka. Od 2010 roku Martinowi w wychowywaniu chłopców pomagał Carlos Gonzales-Albelli. Niestety po prawie czterech latach związku, para rozstała się. Mówiono, że wokalista szybko zapomni o rozstaniu dzięki nawałowi pracy. W tym czasie muzyk w pełni poświęcił się nagrywaniu kolejnych piosenek.

Dzieci Ricky'ego Martina mają już dziesięć lat

Od jakiegoś czasu Ricky Martin nie jest już singlem!  Artysta rzadko pojawia się publicznie. Gdy podczas gali amfAR pojawił się w towarzystwie malarza Jwana Yosefe'a, paparazzi nie dawali im spokoju. W końcu muzyk postanowił zaspokoić ciekawość tabloidów i potwierdził łączącą ich relację. Niedawno para potwierdziła, że jest już po ślubie! 

Dzieci Ricky'ego Martina: Matteo i Valentino

Na Instagramie Ricky'ego Martina dość rzadko pojawiają się jednak ich wspólne zdjęcia. Wokalista nie ma jednak żadnego problemu z pokazywaniem ukochanych… synów. Zdjęcia 10-letnich już Matteo i Valentino co ruch pojawiają się na jego koncie. 

Chłopcy uwielbiają pozować tacie, a ich fotografie są naprawdę pełne uroku. Widać, że Ricky Martin świetnie sprawdza się w roli ojca. Jak mówił w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, dzieci są jego największymi krytykami: „Tatusiu, ten twój dzisiejszy taniec... wczoraj było lepiej”, cytuje słowa synów Ricky Martin.

Artysta jest nie tylko przystojnym mężczyzną i czułym ojcem, ale i filantropem. Wykorzystuje również swoją działalność, by pomagać najbiedniejszym i pokrzywdzonym przez los: założył m.in. fundację, która ma przeciwdziałać współczesnemu niewolnictwu. Czym jeszcze zdobywa sympatię mediów i osób postronnych?  

Wideo

Nowa Škoda Fabia – doskonały design i udogodnienia z samochodów klasy wyższej!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!