Z ŻYCIA GWIAZD

69-letni Richard Gere zostanie ojcem?!

Aktor niedawno powtórnie się ożenił...

Weronika Kostyra 9 sierpnia 2018 14:00
Richard Gere zostanie ojcem
Fot. East News

Richard Gere przez całe życie był amantem nie tylko w filmach. Ma na koncie związki z między innymi Dianą Ross, Julią Roberts, Umą Thurman, Barbrą Streisand czy Priscillą Presley. Żonaty był trzy razy z Cindy Crawford, modelką Carey Lowell, a obecnie od kwietnia z hiszpanką, Alejandrą Silvą. Doczekał się jednak tylko jednego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce niemal 69-letni aktor znowu zostanie ojcem!

Richard Gere zostanie ojcem po raz drugi

Cztery miesiące po ślubie media nie mają wątpliwości – młodsza od niego o 33 lata żona aktora jest w ciąży. Jako pierwszy poinformował o tym hiszpański magazyn ABC, chociaż sama para nie potwierdziła tych wieści. Oboje mają już dzieci z poprzednich związków. Aktor ma 18-letniego syna Homera z małżeństwa z Carey Lowell. Natomiast Alejandra – pięcioletniego syna Alberta, którego wychowuje teraz z obecnym mężem. Richard Gere nie ma wątpliwości, że jego wybranka jest wspaniałą matką: „Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Jak mógłbym nie być. Jestem mężem pięknej kobiety, która jest inteligentna, wrażliwa, zaangażowana w pomaganie ludziom, a dodatkowo jest zabawna i cierpliwa. Jest też świetnym kucharzem i robi najlepsze sałatki na świecie! Alejandra medytuje, jest wegetarianką, wspaniałą matką, ma dotyk anioła”, powiedział w rozmowie z magazynem Hello.

Wątpliwości internautów budzi jedynie wiek ojca. Za kilka tygodni Richard Gere skończy 69 lat. Dziecko osiągnie pełnoletność w USA, kiedy aktor będzie miał 90 lat… Mimo wszystko nie jest najstarszym ojcem znanym w show-biznesie. Rekord należy do Micka Jaggera, który w wieku 73 lat powitał na świecie ósme dziecko… 

Richard Gere
Fot. EastNews

Richard Gere wziął ślub,  Alejandra Silva
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!