Viva.pl

1/8
królowa Elżbieta II, Meghan Markle, main topic
Copyright @Getty Images, Instagram @Vanity Fair
1/8

Data zaręczyn jest już coraz bliżej. Jednak by wejść do brytyjskiej rodziny królewskiej należy sprostać oczekiwaniom... Królowej Elżbiety II. Czy Meghan Markle sprosta tym wymogom?

Zobacz też: Oto 9 rzeczy o których musisz wiedzieć, jeśli chcesz poślubić członka brytyjskiej rodziny królewskiej

Spotkanie Meghan Markle i Królowej Elżbiety II

Zasadami panujące na brytyjskim dworze są dość jasno określone. Członkowie rodziny królewskiej muszą mieć zgodę na ślub od samej królowej Elżbiety II. Idealna wybranka powinna być dziewicą z arystokratycznego rodu. Królowa byłaby usatysfakcjonowana, gdyby przyszła żona Harry'ego posiadała nienaganną prezencję, unikała medialnego zainteresowania, a także wspierała męża, trzymając się jednocześnie dwa kroki za nim. Meghan nie spełnia żadnego z tych wyobrażeń. A jednak... Podobno Markle i Królowa Elżbieta II poznały się już kilka dni temu, a ich spotkanie  przy filiżance herbaty przebiegło w miłej atmosferze. To dobry znak!

„Harry już w lecie prosił, żeby babcia spotkała się z jego ukochaną. Cała trójka, bo książę Filip nie uczestniczył w spotkaniu, spędziła kilkanaście minut w prywatnych pomieszczeniach Królowej z pięknym widokiem na pałacowe ogrody. Harry był szczęślowy, tak jak i Meghan”, relacjonuje informator hollywoodlice,com.

Oto siedem rzeczy, dla których babcia księcia Harry'ego może nie akceptować u wybranki wnuka. Sprawdźcie!

Polecamy też: Czy Kate i Williama dopadła miłosna klątwa Windsorów? Poznaj mroczne tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej

2/8
Królowa Elżbieta II
Copyright @East News
2/8

1. Największym zmartwieniem dla Królowej Elżbiety II jest fakt, że Meghan Markle w latach 2011-2013 była żoną Trevora Engelsona, amerykańskiego producenta telewizyjnego. Do niedawna członkowie brytyjskiej rodziny, nie mogli poślubić osoby po rozwodzie. Na szczęście Meghan ma już przetarte szlaki. Kilka lat temu Elżbieta Ii zrobiła wyjątek dla księcia Karola.  Udzieliła mu zgody na poślubienie wieloletniej ukochanej, Camilli Parker-Bowles, mimo że była po rozwodzie.

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

3/8
Meghan Markle, książę Harry
Copyright @East News
3/8

2. Meghan Markle nie ma arystokratycznych korzeni. Nie jest to największy problem, jednak dla Królowej wciąż jest to dość istotne. W przeszłości takie śluby były zakazane.

Zobacz też: Oto 9 rzeczy o których musisz wiedzieć, jeśli chcesz poślubić członka brytyjskiej rodziny królewskiej

Polecamy też: Czy Kate i Williama dopadła miłosna klątwa Windsorów? Poznaj mroczne tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej

4/8
Meghan Markle dla Vanity Fair
Copyright @Instagram @vanityfair
4/8

3.  Zawód. Meghan Markle jest aktorką znaną z serialu „Suits”. Tabloidy już okrzyknęły ją „Jej Królewską Seksownością”. Jeśli dojdzie do zaręczyn, będzie musiała zrezygnować z pracy. Nawet Grace Kelly musiała porzucić swój zawód zanim została księżną Monako. Królowa nie pozwoli, by narzeczona jej wnuka zajmowała się aktorstwem. Nie może się również angażować politycznie. Wszystko po to, by przedstawiciele wszystkich grup społecznych mogli się identyfikować z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, niezależnie od poglądów, jakie wyznają.

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

5/8
Meghan Markle reality show MT
Copyright @East News
5/8

4. Meghan jest przyzwyczajona do popularności i luksusów.  Jeśli wstąpi do brytyjskiej rodziny z pewnością również nie będzie musiała sobie tego odmawiać. Nie wiadomo jakim budżetem mogłaby dysponować, ale na pewno Harry podzieliłby się z nią pewną częścią swojego majątku wynoszącego 40 milionów dolarów. Czy Królowa na to pozwoli?

Polecamy też: Meghan Markle. To dla niej stracił głowę książę Harry

Zobacz: Choć książę Harry ma łatkę skandalisty, mamy 17 dowodów na to, że jest idealnym kandydatem na męża! Dlaczego?

6/8
Meghan Markle
Copyright @Instagram/@meghanmarkle
6/8

5. Kontrowersyjny styl Meghan Markle?! Do tej pory nie musiała się kontrolować. Wybranka księcia Harry'ego ma swój własny styl, jednak będzie musiała go teraz nieco przekształcić i ubierać się skromniej. Zwłaszcza, że kreacje księżnej Kate są najczęściej komentowane i oceniane.

Zobacz także: Są rówieśniczkami i mają u swego boku księcia! Co łączy, a co dzieli Kate Middleton i Meghan Markle?

7/8
Meghan Markle
Copyright @Instagram/@meghanmarkle
7/8

6. Wywiad Meghan Markle dla „Vanity Fair” podobno miał ją pogrążyć w oczach brytyjskiej monarchini. Zdaniem biografów rodziny królewskiej, powinna powstrzymywać się przed osobistymi wyznaniami. Zwłaszcza jeśli dotyczą związku z księciem.

Zobacz też: Jak zmieni się życie Meghan Markle, jeżeli wyjdzie za mąż za księcia Harry’ego?

Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani. Wiem, że nadejdzie czas, w którym będziemy musieli pójść naprzód, przedstawić siebie, opowiadać historie. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że teraz jest moment dla nas. Absolutnie wyjątkowy, wyznała w rozmowie z dziennikarką aktorka.

Zobacz też: Kiedy się poznali i dlaczego mogą publicznie okazywać sobie uczucia? Oto 7 rzeczy, które musicie wiedzieć o związku księcia Harry'ego i Meghan Markle!

8/8
Meghan Markle, książę Harry
Copyright @East News
8/8

7. Meghan Markle nie przyzwyczaiła się do stania w cieniu i nigdy się nikomu nie podporządkowywała. Jednak jeśli chce zostać żoną Harry'ego, będzie musiała się tego nauczyć. To Królowa decyduje o wszystkim podczas rodzinnych przyjęć i oficjalnych wystąpień.

Polecamy:  „Powinna ugryźć się w język’’! Wywiad, którego Meghan Markle udzieliła „Vanity Fair’’, nie spodobał się Elżbiecie II!

oraz: Meghan Markle. To dla niej stracił głowę książę Harry

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top