O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Fronczewski przez lata nie dogadywał się z córką... A jak jest teraz? 

Czemu Magda była zła na ojca?

Monika Katarzyna Krupska 14 września 2018 14:58

W ostatnich tygodniach głośno jest o Piotrze Fronczewskim za sprawą jego złego samopoczucia. Aktor na początku wakacji zasłabł w teatrze. Na szczęście już czuje się lepiej i wrócił do występów przed publicznością. 72-latkiem podczas jego rekonwalescencji opiekowała się żona, którą kiedyś dotkliwie zranił. Kłótnie w domu odbiły się na dzieciach, najbardziej na dziś dorosłej Magdzie... Jak teraz wygląda ich relacja? 

Piotr Fronczewski o relacjach z dziećmi 

Piotr Fronczewski kilka lat temu zdradził swoją żonę, Ewę. Przyznał się do romansu, który mógł zniszczyć jego rodzinę. „Stało się. A jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. Kierat. Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec”, napisał w swojej biografii Ja, Fronczewski. 

Para wspólnie wychowywała dwie córki - Kasię i Magdę. Z młodszą pociechą Fronczewski nie dogadywał się przez lata. „Magda przeżywa coś w rodzaju okresu buntu wobec mnie i bardzo wyraźnie okazuje mi brak akceptacji. Towarzyszy temu długa lista wszelkiego rodzaju zarzutów, niespełnionych oczekiwań, pretensji, z którymi ja się nie zgadzam”, powiedział kiedyś w jednym z wywiadów. I dodał, że wtedy jeszcze nie wiedział, że córka jest zła na niego nie za sprawą buntu, a z powodu zdrady! 

„Wypomniała mi to zupełnie niedawno w rozmowie. Jakim cudem? Była przecież wtedy malutka”, zastanawiał się aktor. 

Minęły lata, aktor pogodził się z Ewą i polepszyły się też jego relacje z córkami. Dziś Magda realizuje się jako psycholog, choć miała wszelkie predyspozycje, aby pójść w ślady ojca. „Jestem przekonany, że chętnie by mnie na tej słynnej kozetce psychologa położyła i przesłuchała”, powiedział Piotr. 

Trzymamy kciuki za ich dobre relacje!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!