O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski został raperem? Piłkarz nawiązał współpracę z Donatanem!

Premiera piosenki już w styczniu. Znamy szczegóły

Rafał Kowalski 30 grudnia 2018 13:58
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Tego, że Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych polskich piłkarzy powtarzać nikomu nie trzeba. Ale czy wiedzieliście, że sportowiec od ponad roku przygotowuje się do wydania płyty wraz z Donatanem?! Projekt ujrzy światło dzienne w na początku 2019 roku, a premiera pierwszej piosenki została zapowiedziana już na styczeń. Czy Lewandowski będzie rapował?!

Płyta Donatana i Roberta Lewandowskiego – szczegóły

Kilka dni temu Donatan opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym zapowiedział nową piosenkę i klip. Producent zdradził też, że wystąpi w nim 3 sportowców. „Pierwszy kawałek z mojego nowego projektu już w styczniu. Rapowy numer z trzema mocnymi zawodnikami. Domyślacie się z kim?:) Kto zgadnie dostanie garnek złota. Teledysk z rozmachem godnym Midasa.:) Gruby Don wraca!”, napisał muzyk w sieci.

Fani szybko połączyli wpis Donatana z informacją sprzed roku o tym, że on i Robert Lewandowski będą tworzyć wspólnie muzyczny projekt. W komentarzach wiele osób od razu zaczęło podejrzewać, że rapować w utworze będzie sam Robert! Niestety, szybko te nadzieje ostudził producent, który wyjaśnił pod postem, że Lewandowskiego nie usłyszymy w nagraniu.

Prawdą jest jednak, że piłkarz miał swój udział przy powstaniu utworu, a także całego albumu. Co więc dokładnie robił? „Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją”, powiedział już rok temu PRowiec piłkarza Jakub Zajdel w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Tajemnicą więc pozostaje wciąż, jacy inni zawodnicy będą rapować w piosence… Tego dowiemy się najprawdopodobniej za kilka tygodni przy okazji premiery teledysku. A ten… już wiadomo, że część scen nagrano w jaskini! Będzie się działo. Czekacie? 

Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!