Partnerka Macieja Zakościelnego w zaawansowanej ciąży. Paulina Wyka promienieje!

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News

 

Maciej Zakościelny po raz drugi zostanie ojcem! I tu już niebawem. Aktor wraz z ukochaną, Pauliną Wyką pojawił się na wczorajszej gali rozdania Telekamer 2018. Do tej pory pojawiały się jedynie plotki o tym, że partnerka Zakościelnego jest w drugiej ciąży. Teraz nikt nie ma wątpliwości, że modelka spodziewa się dziecka!

 

Polecamy: Na naszych oczach Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i czułym ojcem

 

POLECAMY: Joanna Krupa opowiedziała nam o ślubie z nowym partnerem i zdradziła, kiedy zamierza zajść w ciążę! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcin Ziółko

Maciej Zakościelny wraz z Pauliną Wyką na Telekamerach 2018

Maciej Zakościelny po raz drugi zostanie ojcem! Wraz z partnerką, Pauliną Wyką pojawił się wczorajszego wieczoru na rozdaniu Telekamer 2018. Modelka wyglądała zjawiskowo w ciemnozielonej sukni od Violi Piekut, która idealnie podkreślała jej ciążowe krągłości. Plotki o tym, że Paulina Wyka jest w ciąży pojawiły się już kilka miesięcy temu, ale aktor na pytania dotyczące potwierdzenia tych informacji odpowiadał, że nie zamierza komentować swojego życia prywatnego. Podobnie było w przypadku pierwszego dziecka Zakościelnego. Wówczas wiadomość o powiększeniu rodziny wystosowana przez parę została poprzedzona plotkami. To wzmogło czujność internautów, którzy na każdej fotografii aktora czy modelki doszukiwali się dowodów. Wtedy informacje się potwierdziły, a Paulina Wyka została mamą chłopca. Pierwszym dzieckiem Macieja Zakościelnego jest synek Borys, który przyszedł na świat w czerwcu 2016 roku. Kilka miesięcy temu znów pojawiły się plotki, że para spodziewa się dziecka. Tym razem znów zyskały potwierdzenie.

 

Na rozdaniu telekamer 2018 Maciej Zakościelny wraz z Pauliną Wyką chętnie pozowali fotografom. Nie dało się nie zauważyć ciążowego brzuszka modelki, który dodatkowo został wyeksponowany przez ciemnozieloną kreację. Wygląda na to, że Maciej Zakościelny po raz drugi zostanie ojcem! O tym, jak sprawdza się w swojej nowej życiowej roli opowiedział niedawno VIVIE!: „Tak naprawdę nie interesuje mnie, co kto o mnie pomyśli. Czy wyglądam na umęczonego, na sfatygowanego, pchając wózek z synem po Warszawie, to nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, czy mój syn jest zaopiekowany, szczęśliwy. Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że ojcostwo będzie aż tak mocnym doznaniem”. Jak na razie nie wiadomo, czy para spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Najprawdopodobniej zakochani podzielą się tą informacją ze swoimi fanami w social mediach. Serdecznie gratulujemy! 

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Fot. East News

Polecamy: Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i... nigdy nie wyglądał lepiej! EKSKLUZYWNE VIDEO

Lubisz Macieja Zakościelnego?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE