Wulgarny wpis Cezarego Żaka zelektryzował media. Aktor w dosadny sposób odpowiedział krytykom WOŚP!

Cezary Żak, Jerzy Owsiak, main topic
Fot. Facebook @cezaryzakofficial, Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Cezary Żak bardzo dosadnie odniósł się do artykułu, w którym został opisany „świat odwróconego serca’’. Aktor, powołując się na słowa bohatera narodowego, zelektryzowały opinię publiczną. A komentarze internautów są mocno podzielone. 

 

POLECAMY: Już dziś 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Sprawdźcie, czy znaliście te ciekawostki o Jurku Owsiaku

Źródło: Dawid Ziemba, Katarzyna Piątkowska

Cezary Żak broni Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 

Aktor przywołał słynne słowa Józefa Piłsudskiego: „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy’’. W ten sposób Cezary Żak wyraził swoje stanowisko na temat artykułu „Okulawić Owsiaka’’, który pojawił się na stronie progressforpoland.com. Facebookowy wpis wywołał wiele komentarzy. Większość internautów popiera Cezarego Żaka. „Serce się kraje, jak się czyta te kolumnie pod adresem Jerzego Owsiaka’’, pisze jeden z internautów. 

 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy — kiedy? 

26. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018. Celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. „W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce’’, powiedział Jurek Owsiak. 

 

Zgadasz się z argumentami Cezarego Żaka?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE