Oscary 2018: „Kształt wody” Guillermo del Toro z największą liczbą nominacji. Zdobędzie statuetkę? Zobacz zwiastun! VIDEO

Źródło: Imperial Cinepix

 

O tym filmie mówią wszyscy! „Kształt wody” Guillermo del Toro zapowiada się naprawdę nieźle. Nagrodzony Złotym Lwem na na festiwalu filmowym w Wenecji 2017 oraz najczęściej nominowany w Złotych Globach 2018 właśnie otrzymał 13 nominacji do Oscarów 2018. Rozdanie statuetek już 4 marca 2018 roku. Ile Oscarów 2018 trafi do filmu Guillerma del Toro „Kształt wody”?

 

Polecamy: „Twój Vincent'' nominowany do Oscarów 2018. Ma szansę na statuetkę?

 

Oscary 2018: „Kształt wody” Guillermo del Toro ma najwięcej nomnacji

„Kształt wody” Guillermo del Toro z 13. nominacjami do Oscarów 2018! Guilerma del Toro nie trzeba przedstawiać. Na jego koncie znajdują się takie produkcje, jak „Cronos”, „Labirynt Fauna” czy „Nie bój się ciemności”. Choć wiele jego produkcji podbiło serca widzów na całym świecie, to jednak sam reżyser przyznaje, że jego najnowsze dzieło „Kształt wody”, skradło jego serce. „Żaden film nie jest mi tak bliski i to właśnie z niego jestem najbardziej dumny. To niesamowite uczucie - widziałem go już 190 milionów razy i wciąż płaczę przez trzy lub cztery minuty. Tę produkcję można nazwać bajką na niespokojne czasy, gdyż jest lekiem dla współczesnego świata, gdzie co dzień budzimy się z coraz gorszymi wieściami”, mówi. W obsadzie najnowszej produkcji Guillerma zobaczymy: Sally Hawkins, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Shannon, Michael Stuhlbarg i Octavia Spencer.

 

Polecamy:  Kto dostanie Złote Globy 2018? Wśród nominowanych znalazł się polski film!

 

O czym jest film „Kształt wody”?

„Kształt wody” to tzw. baśń dla dorosłych. Jak promuje się tę historię w kinach? „Akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Elisa (nominowana do Oscara Sally Hawkins) wiedzie monotonną, samotną egzystencję, a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą (nagrodzona Oscarem Octavia Spencer), odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, który zaważyć może na przyszłych losach świata”, głosi napis. 

 

Zobacz także: Złote Globy 2018: „Tamte dni, tamte noce” ma już wiele nagród na koncie, czy i teraz odniesie sukces? Zobacz polski zwiastun! VIDEO

 

Oscary 2018 dla filmu „Kształt wody” Guillermo del Toro

Film reżysera ma ogromne szanse na otrzymanie przynajmniej jednego Oscara 2018 - otrzymał najwięcej nominacji w kategoriach filmowych, bo aż trzynaście! Rozdanie Oscarów 2018 już 4 marca 2018. Ile zdobędzie statuetek? Zobaczcie video! 

Zamierzasz oglądnąć „Kształt wody”?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE