Marcin Brzeziński 18 listopada 2016 16:30
1/9
Aleksandra Żebrowska
Copyright @East News
1/9

Wczoraj wieczorem w warszawskim butiku Louis Vuitton miał miejsce koktajl połączony z pokazem mody. Okazją do tego spotkania było pojawienie się w salonie kultowej francuskiej marki ubrań z kolekcji Resort 2017 (o jej pokazie w Rio de Janeiro pisaliśmy w maju tego roku) i kolekcji Pre-Fall 2016. To było wyjątkowe wydarzenie, bo do tej butik oferował wyłącznie torebki i inne akcesoria. Kiedy zaprasza Louis Vuitton, raczej się nie odmawia. Nic więc dziwnego, że imprezę odwiedziło wiele gwiazd. I co nie było specjalnym zaskoczeniem… większość z nich miała ze sobą torebki z logo LV. A jak po za tym zaprezentowały się tego wieczoru? Zapraszam do galerii!

 

Polecamy też: Dojrzałe, piękne i… świetnie ubrane! Oceniam kreacje gwiazd z imprezy znanego miesięcznika!

 

1. Aleksandra Żebrowska
Żona Michała Żebrowskiego zadawała szyku w efektownym futrze Agnieszki Maciejak. Wrażenie robił zwłaszcza jej odsłonięty brzuch. Myślę, że Aleksandra Żebrowska może uznać to wyjście za naprawdę udane.

2/9
Roma Gąsiorowska
Copyright @East News
2/9

2. Roma Gąsiorowska
Sklep & Other Stories otworzył się zaledwie wczoraj… A aktorka już znalazła w nim tę fantastyczną sukienkę. Muszę przyznać, że dawno nie wyglądała tak pięknie. Brawo!

3/9
Katarzyna Sokołowska
Copyright @ons.pl
3/9

3. Katarzyna Sokołowska
Znana reżyserka pokazów jako rockowa dziewczyna. Wygląda świetnie! Wybaczam jej nawet okulary przeciwsłoneczne… Po zmroku i w zamkniętym pomieszczeniu.
 

4/9
Joanna Horodyńska
Copyright @ons.pl
4/9

4. Joanna Horodyńska
Zabawna i eklektyczna stylizacja Joanny Horodyńskiej. No i ta torebka! Po raz kolejny udowodniła, że potrafi bawić się modą!
 

5/9
Dorota Williams
Copyright @ons.pl
5/9

5. Dorota Williams
Stylistka postawiła na niezawodny czarny total loook. Ciekawe, czy ten piękny czarny płaszczyk pochodzi z kolekcji, którą zaprojektowała dla Simple CP?
 

6/9
Magda Mołek
Copyright @ons.pl
6/9

6. Magda Mołek
Dość nieszczęśliwa stylizacja. Sweterek jakiś taki ciężki i przykrótki, a spodnie i… grzywka wręcz przeciwnie - przydługie!

7/9
Bogna Sworowska
Copyright @ons.pl
7/9

7. Bogna Sworowska
Jestem jej fanem od lat. Ona wie, że biała koszula i czarne spodnie nigdy nie zawiodą. Warto brać z niej przykład!
 

8/9
Grażyna Torbicka
Copyright @East News
8/9

8. Grażyna Torbicka
Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy! Ale czarna sukienka w stylu boho okazała się trafionym wyborem! Wniosek? Grażyna Torbicka częściej powinna wychodzić z domu!

9/9
Monika Olejnik
Copyright @ons.pl
9/9

9. Monika Olejnik
I na koniec: wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju Monika Olejnik. Nikt, ale to nikt, nie wyglądałby dobrze w tych butach Louis Vuitton… Ale ona tak!

Wideo

Tym samochodem pojedziesz do pracy i na piknik

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!