Już są oficjalne zdjęcia zaręczynowe Meghan Markle i księcia Harry’ego! „Ich wspólne szczęście było niesamowite”

Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

 

Książę Harry i Meghan Markle wybrali oficjalne zdjęcie upamiętniające ich zaręczyny. Autorem romantycznej sesji zdjęciowej zakochanych jest Alexi Lubomirski, fotograf o polskich korzeniach.

 

POLECAMY: Ona starsza od niego, rozwódka, on do niedawna niepoprawny kobieciarz. Dlaczego zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są tak ważne? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba, Gabriela Czernecka

Zaręczynowe zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry’ego

Zgodnie ze zwyczajem brytyjskiej rodziny królewskiej ważne wydarzenia, takie jak urodziny, śluby czy zaręczyny muszą być uczczone okolicznościowym zdjęciem. Niemal miesiąc po ogłoszeniu zaręczyn brata księcia Williama i amerykańskiej aktorki pałac Kensington opublikował dwa oficjalne portrety pary. Harry tak jak jego brat wybrał na tę okazję dwa zdjęcia. Jedno bardziej oficjalne, a drugie bardziej intymne , ukazujące obejmujących się zakochanych.

 

„To był niesamowity zaszczyt być poproszony o udokumentowanie tego wspaniałego wydarzenia. To też wielki przywilej, że zostałem zaproszony do dzielenia się i bycia świadkiem miłości tej pary”, powiedział Lubomirski, autor zdjęć. „Nie mogę powstrzymać się od uśmiechu, kiedy patrzę na zdjęcia, które zrobiliśmy, ich wspólne szczęście było takie niesamowite”, dodał.

 

 

Meghan Markle, narzeczona księcia Harry'ego opowiedziała w BBC o wieczorze, w którym Harry podarował jej pierścionek. Jak się okazuje, do oświadczyn Harry'ego i Meghan doszło na początku miesiąca, podczas zwykłego wieczoru w jego domu w Pałacu Kensington, kiedy wspólnie przygotowywali pieczonego kurczaka.  „To była niesamowita niespodzianka, wszystko wyszło tak słodko i naturalnie. Bardzo romantycznie. Owszem, uklęknął przede mną. A ja ledwo pozwoliłam mu skończyć oświadczyny. Krzyknęłam: „Czy mogę już powiedzieć »tak«”?”, mówiła z uśmiechem na twarzy, nie odrywając wzroku od księcia. „Spytałem, czy mogę dać Ci już pierścionek? To był bardzo miły moment. Tylko my dwoje i chyba udało mi się Ciebie zaskoczyć”, wyznał książę.

 

 

Zobacz także: Ślub Księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie kosztował majątek, ale jeśli dojdzie do rozwodu to Meghan wyjdzie z tego związku z... milionami!

Czy podoba Ci się pomysł robienia sesji zdjęciowej z okazji zaręczyn?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE