O TYM JEST GŁOŚNO

Już są oficjalne zdjęcia zaręczynowe Meghan Markle i księcia Harry’ego! „Ich wspólne szczęście było niesamowite”

Weronika Kostyra 21 grudnia 2017 14:30
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Książę Harry i Meghan Markle wybrali oficjalne zdjęcie upamiętniające ich zaręczyny. Autorem romantycznej sesji zdjęciowej zakochanych jest Alexi Lubomirski, fotograf o polskich korzeniach.

Zaręczynowe zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry’ego

Zgodnie ze zwyczajem brytyjskiej rodziny królewskiej ważne wydarzenia, takie jak urodziny, śluby czy zaręczyny muszą być uczczone okolicznościowym zdjęciem. Niemal miesiąc po ogłoszeniu zaręczyn brata księcia Williama i amerykańskiej aktorki pałac Kensington opublikował dwa oficjalne portrety pary. Harry tak jak jego brat wybrał na tę okazję dwa zdjęcia. Jedno bardziej oficjalne, a drugie bardziej intymne , ukazujące obejmujących się zakochanych.

„To był niesamowity zaszczyt być poproszony o udokumentowanie tego wspaniałego wydarzenia. To też wielki przywilej, że zostałem zaproszony do dzielenia się i bycia świadkiem miłości tej pary”, powiedział Lubomirski, autor zdjęć. „Nie mogę powstrzymać się od uśmiechu, kiedy patrzę na zdjęcia, które zrobiliśmy, ich wspólne szczęście było takie niesamowite”, dodał.

Meghan Markle, narzeczona księcia Harry'ego opowiedziała w BBC o wieczorze, w którym Harry podarował jej pierścionek. Jak się okazuje, do oświadczyn Harry'ego i Meghan doszło na początku miesiąca, podczas zwykłego wieczoru w jego domu w Pałacu Kensington, kiedy wspólnie przygotowywali pieczonego kurczaka.  „To była niesamowita niespodzianka, wszystko wyszło tak słodko i naturalnie. Bardzo romantycznie. Owszem, uklęknął przede mną. A ja ledwo pozwoliłam mu skończyć oświadczyny. Krzyknęłam: „Czy mogę już powiedzieć »tak«”?”, mówiła z uśmiechem na twarzy, nie odrywając wzroku od księcia. „Spytałem, czy mogę dać Ci już pierścionek? To był bardzo miły moment. Tylko my dwoje i chyba udało mi się Ciebie zaskoczyć”, wyznał książę.

Zobacz także: Ślub Księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie kosztował majątek, ale jeśli dojdzie do rozwodu to Meghan wyjdzie z tego związku z... milionami!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!