„Nowe oblicze Greya” w kinach już 9 lutego. Tego jeszcze nie widzieliśmy! NOWY ZWIASTUN

Jamie Dornan, Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram

 

Do premiery filmu „Nowe oblicze Greya” zostało coraz mniej czasu. Fani już odliczają dni do Walentynek i kolejnej części ich ulubionej serii o filmów. Co czeka ich tym razem?

POLECAMY: Zobaczcie najnowszy oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Tych gorących scen jeszcze nie widzieliście!

Źródło: materiały prasowe

 

Trzecia część trylogii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”

W sieci właśnie pojawił się kolejny zwiastun filmu, który w Polsce będzie miał premierę 9 lutego. Ci którzy przeczytali książkę wiedzą już, że w tej części bohaterowie wezmą ślub, a także będą spodziewać się dziecka. Zanim jednak będą cieszyć się upragnionym szczęściem będą musieli zmierzyć się z pewnymi trudnościami.

 

To ostatnia część ekranizacji słynnej powieści E. L. James. Poprzednie, czyli „50 twarzy Greya” oraz „Ciemniejsza strona Greya” przyciągnęły do kin miliony widzów na całym świecie. Po raz kolejny w role kochanków wcielą się: Dakota Johnson, jako Anastasia Steele, oraz Jamie Dornan, jako Christian Grey. Aktorzy dzięki rolom kochanków zdobyli olbrzymią popularność.

 

Thriller erotyczny oparty na powieściach E.L. James zdobył na całym świecie miliony fanów, nikogo więc nie dziwi, że na premierę trzeciej i zarazem ostatniej część trylogii już nie mogą się doczekać.

 

 

Zobacz także: Sensacyjne zdjęcia z planu filmu o Christianie Greyu. Zobaczcie Anastasię Steele w ciąży!

Jesteś fanem serii filmów o Greyu?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE