O TYM JEST GŁOŚNO

„Nowe oblicze Greya” w kinach już 9 lutego. Tego jeszcze nie widzieliśmy! NOWY ZWIASTUN

Weronika Kostyra 31 grudnia 2017 19:00
Jamie Dornan, Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram

Do premiery filmu „Nowe oblicze Greya” zostało coraz mniej czasu. Fani już odliczają dni do Walentynek i kolejnej części ich ulubionej serii o filmów. Co czeka ich tym razem?

Trzecia część trylogii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”

W sieci właśnie pojawił się kolejny zwiastun filmu, który w Polsce będzie miał premierę 9 lutego. Ci którzy przeczytali książkę wiedzą już, że w tej części bohaterowie wezmą ślub, a także będą spodziewać się dziecka. Zanim jednak będą cieszyć się upragnionym szczęściem będą musieli zmierzyć się z pewnymi trudnościami.

To ostatnia część ekranizacji słynnej powieści E. L. James. Poprzednie, czyli „50 twarzy Greya” oraz „Ciemniejsza strona Greya” przyciągnęły do kin miliony widzów na całym świecie. Po raz kolejny w role kochanków wcielą się: Dakota Johnson, jako Anastasia Steele, oraz Jamie Dornan, jako Christian Grey. Aktorzy dzięki rolom kochanków zdobyli olbrzymią popularność.

Thriller erotyczny oparty na powieściach E.L. James zdobył na całym świecie miliony fanów, nikogo więc nie dziwi, że na premierę trzeciej i zarazem ostatniej część trylogii już nie mogą się doczekać.

Zobacz także: Sensacyjne zdjęcia z planu filmu o Christianie Greyu. Zobaczcie Anastasię Steele w ciąży!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!