VIVA! VIDEO

Legendarna modelka lat 90-tych Naomi Campbell kończy 47 lat EKSKLUZYWNE VIDEO

Jej ciało zdaje się nie reagować na upływ czasu.  Supermodelka lat 90-tychm, Naomi Campbell kończy 47 lat. W świecie modelingu króluje już od niemal 30 lat i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie coś miałoby się zmienić.

Niektórzy śmieją się, że zaprzedała duszę diabłu. Naomi ciągle wiedzie beztroskie życie singla. Nazywana „czarną panterą”, zawsze robiła piorunujące wrażenie na mężczyznach. Nadal ma fantastyczne ciało i wygląda rewelacyjnie. Nie ma jednak szczęścia w miłości. Była związana między innymi z Robertem De Niro, Sylvestrem Stallone, księciem Albertem z Monako, Tommym Lee, Usherem, playboyem Flavio Briatorem, Adamem Claytonem z U2 czy hiszpańskim tancerzem Joaquinem Cortesem, a także rosyjskim miliarderem Vladislavem Doroninem, jednym z najbogatszych ludzi w Rosji.

Czego jeszcze o niej nie wiecie? Sprawdźcie!

Polecamy: To one mówiły: „Za mniej niż 10 tysięcy dolarów nie wstaję z łóżka”. Dlaczego top modelki z lat 90. wciąż są… na topie?

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.