ZE ŚWIATA SERIALI

Najbardziej żenujące sceny w polskich serialach, które przeszły do historii! 

Pamiętacie je wszystkie?

VIVA! 3 maja 2018 20:10
M jak miłość, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek
Fot. East News

Polskie seriale gromadzą przed telewizorami wielomilionową publiczność. I, pomimo głosów krytycznych, wciąż są chętnie oglądane. A aktorzy, którzy w nich występują, szybko stają się gwiazdami. Dzięki serialowi M jak miłość wszyscy poznali Małgorzatę Kożuchowską czy Katarzynę Cichopek. Niestety, każdemu zdarzają się słabsze dni. Twórcom seriali również. Zastanawialiście się kiedyś, w którym serialu znajdziemy najwięcej żenujących scen? Serwis Eska.pl przygotował ranking 10. najgorszych fragmentów z polskich seriali. Jesteście gotowi? 

KLAN - śmierć Ryśka

Kiedy w trakcie szarpaniny ze złodziejem Ryszard Lubicz upadł na podłogę, Polska wstrzymała oddech. Śmierć Ryśka z Klanu jest ewidentnie naszym faworytem.

OJCIEC MATEUSZ - zmiana kierunku

Scena, w której kilku wagarowiczów urządziło sobie zabawę, której celem było zmienianie kierunku jazdy samochodów, podbiła internet. 

KLAN - Jacek kontra filet

Wiedzieliście, że ubijanie mięsa może tak bardzo wpłynąć na nasz układ nerwowy? Serialowy Jacek udowodnił, że jest to możliwe. W momencie, kiedy przygotowywał wymarzony posiłek, dał upust emocjom. Macie podobnie? 

DLACZEGO JA? - jak subtelnie ulokować produkt?

Lokowanie produktu? To w polskich serialach standard. Niestety, nie wszyscy twórcy sobie z tym radzą. I zamiast kryptoreklamy produkcja na kilkanaście sekund zamienia się w spot reklamowy. Najlepszym przykładem jest scena z serialu paradokumentalnego Dlaczego ja?.

KLAN - Bożenka walczy o mężczyznę

Chyba każdy wie, do czego zdolna jest zazdrosna kobieta. Bożenka również walczyła o miłość, jednak w jej przypadku zemsta była... wyjątkowo śliska. Kobieta wywróciła swoją konkurentkę na... lodowisko. Myślicie, że to była surowa nauczka dla rywalki Bożenki? 

M JAK MIŁOŚĆ - śmierć Hanki

Śmierć w kartonach? To mogli wymyślić tylko polscy twórcy. Tak zginęła jedna z największych gwiazd serialu M jak miłość, a o tej scenie do dziś mówi cała Polska. Śledziliście tragiczną śmierć Hanki? 

KLAN - broń w serialu

Sceny akcji w serialu Klan? Czemu nie! Scena, w której zostaje postrzelony mężczyzna, zapisała się na stałe na kartach historii. Myślicie, że amerykańscy twórcy nie powstydziliby się takich efektów?

NA WSPÓLNEJ - pies złodziej

Hot-dog, brudna ławka, pies złodziej, a do tego namiętny pocałunek. Taki splot wydarzeń i nagromadzenie wątków tylko w serialu Na Wspólnej. Myślicie, że ta scena zasługuje na miano najbardziej żenującej?

KLAN - żarty

Ten serial bije w tym rankingu wszelkie rekordy. Uważacie, że ten żart na miano suchara? 

M JAK MIŁOŚĆ - Piotrek wprasza się do Kingi

Tę miłość śledziła cała Polska. Losy Pawła Zduńskiego i jego dziewczyny, Kingi, rozgrzewały nas do czerwoności. Jednak tą sceną skradli nam serca.

Która scena jest Waszym faworytem? 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...