„To bardzo dołująca wiadomość...’’, nagie zdjęcia Anny Muchy zostały skradzione!

Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

 

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich aktorek ponownie zelektryzowała opinię publiczną. Anna Mucha wyznała, że jej nagie zdjęcia zostały... skradzione! Czy odważne fotografię trafią do sieci? 

POLECAMY: Figura, Urbańska, Mucha... Zobacz gwiazdy w ciążowych sesjach VIVY! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba

 

Zobacz też: Wszystkie grzechy skandalistki! Anna Mucha kończy 37 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

„Odważne’’ zdjęcia Anny Muchy

Wiele osób to robi, lecz nie każdy się przyznaje. Mowa oczywiście o nagich zdjęciach, które robią sobie gwiazdy. Niestety, często później padają ofiarą napaści oszustów i hakerów, którzy wykradają ich odważne fotografie. W Stanach Zjednoczonych co jakiś czas dochodzi do skandali z udziałem celebrytów, których nagie zdjęcia trafiły do sieci. Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst — ich odważne fotografie zostały skradzione z wirtualnej chmury iCloud. 

 

Ten problem dotyczy nie tylko zagranicznych gwiazd. Anna Mucha również padła ofiarą oszustów. Jednak nagie zdjęcia aktorki nie zostały skradzione z sieci, a... z telefonu. W trakcie wakacji, które Anna spędziła ze swoim partnerem w Azji, skradziono ich telefony. „Po tym jak w Tajlandii zostaliśmy okradzeni z telefonów, moje nagie foty wylądowały gdzieś w Bangkoku na elektronicznym śmietniku świata. To bardzo dołująca wiadomość...’’, wyznała Mucha w rozmowie z „Playboyem’’. Chcielibyście zobaczyć nagie zdjęcia aktorki? 

 

Anna Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

 

Anna Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

 

Przeczytaj też: Kukulska, Mucha, Urbańska. Najpiękniejsze sesje ciążowe VIVY!

 

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE