O TYM SIĘ MÓWI

Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe. Skąd taka decyzja?!

Czy to koniec kariery aktorki?

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 12:12
Anna Karczmarczyk
Fot. instagram@anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe! Serialowa doktor Ola Pietrzak pożegnała się z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorkę od niedawna mamy okazję podziwiać w serialu Za marzenia. Czyżby niebawem szykowała się kolejna produkcja z jej udziałem? Poznajcie szczegóły!

Na dobre i na złe: Anna Karczmarczyk żegna się z serialem

Anna Karczmarczyk na swoim Instagramie dodała wpis, który zmroził jej fanów. Aktorka ogłosiła, że odchodzi z serialu Na dobre i na złe, gdzie od kilku lat wcielała się w postać doktor Oli Pietrzak. W mediach społecznościowych napisała: „Dzisiaj po kilku latach wspólnej pracy żegnam się z serialem Na dobre i na złe! Ola Pietrzak miała niesamowite życie i bardzo się cieszę, że mogłam ją kreować... Moja ukochana ekipo będę za Wami bardzo tęsknić! Nie omieszkam odwiedzić was z dobrym winem :) Produkcjo dziękuje za wsparcie i wspólną przygodę. Czas ruszyć dalej!”, czytamy. 

Co dalej z karierą aktorki? Od razu pojawiły się głosy, że gwiazda zrobi sobie chwilową przerwę od grania. Ponad miesiąc temu stanęła na ślubnym kobiercu, a niedawno pokazała zdjęcie z... ciążowym brzuszkiem. Anna Karczmarczyk w ciąży? - pytali fani aktorki. Okazało się, że spory ciążowy brzuszek Anny Karczmarczyk to jedynie charakteryzacja do roli.

Teraz gdy gwiazda pożegnała się z serialem, w którym od lat widzowie mieli okazję ją oglądać, wielu zaczęło podpytywać aktorkę także o to, co dalej z jej karierą. Pojawiły się także głosy, że być może aktorka zrezygnowała z roli, by w pełni poświęcić się zakładaniem własnej rodziny. „Kochani Widzowie ja również będę tęskniła, ale obiecuje, że jeszcze się zobaczymy”, dopisała pod zdjęciem.

Mamy więc nadzieję, że po odejściu z Na dobre i na złe Annę Karczmarczyk prędko zobaczymy ją w innej produkcji!  

Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Fot. Insatgram @anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!