URODZINY GWIAZD

Na czym polega fenomen Kylie Jenner?

Celebrytka ma dziś 21. urodziny!

Monika Katarzyna Krupska 10 sierpnia 2018 14:31

Kylie Jenner dziś świętuje 21. urodziny! Najmłodsza z sióstr Jenner-Kardashian w show-biznesie jest już jedenaście lat. Przez ten czas zdążyła dorobić się niemałej fortuny, a także stała się symbolem piękna i ikoną dla wielu kobiet! Na czym dokładnie polega jej fenomen?

Zjawisko Kylie Jenner 

Kylie Jenner na ekranach telewizorów możemy oglądać od 2007 roku. Celebrytka zaczynając występować w rodzinnym reality-show miała zaledwie 10 lat. Choć przez kilka pierwszych sezonów cała uwaga była poświęcona jej najstarszym siostrom, to jak się później okazało dorastanie najmłodszej córki Kris Jenner również ciekawiło widzów. 

„Właśnie się nauczyłam, że normalność jest bardzo nudna. Ja nie żyję normalnie. Czuję się pobłogosławiona tym, że tak nie muszę żyć”, powiedziała w jednym z odcinków Kylie. 

Celebrytka nie mogąc odstawać od swojego rodzeństwa szybko nauczyła się przedsiębiorczości. A także „makijażowych sztuczek”, które później postanowiła sprzedawać. Już w 2015 roku razem z Kim, Khloe, Kendall i Kourtney wypuściła na rynek swoją aplikację na telefon. Appka Kylie odniosła spektakularny sukces. Według wielu statystyk wyprzedziła nawet Facebooka, Messengera i Instagrama. Co kryła w środku? Makijażowe tutoriale, ulubione piosenki i zdjęcia celebrytki. Chętnych na tego rodzaju usługi nie brakowało. Tym bardziej, że młodym widzom bliżej było do ich rówieśniczki Kylie, niż do starszej Kim. 

Sporo kontrowersji wzbudziła również metamorfoza Kylie. Celebrytka przez kilka lat nie przyznawała się do powiększania ust i różnych zabiegów. „Czy tak faktycznie wygląda 18-latka?”, brzmiały tytuły prasy na całej świecie. Odpowiedź była jedna, zdecydowanie nie! Ale nową Kylie szybko pokochały nastolatki, które  chciały wyglądać, tak jak ona. 

Córka Kriss Jenner stworzyła również własną linię kosmetyków. Jej pierwsze Lip Kity rozeszły się w dwie minuty! Co zaważyło na sukcesie tego produktu? Odpowiedni marketing i promocja kosmetyków Kylie przez całą rodzinę. 

Dzięki wielu biznesom Kylie Jenner jest na najlepszej drodze do zostania najmłodszą miliarderką świata. Według magazynu Forbes jej majątek wart jest 900 mln dolarów. Jeśli celebrytka dalej będzie bogaciła się w tym samym tempie, to ma szansę zostać najmłodszą miliarderką świata, prześcigając w tym Marka Zuckerberga i Billa Gates'a. Warto dodać, że 21-latka zarabia też na kampaniach reklamowych. Miała już własne reality-show, czy linię ubrań Kylie&Kendall

Kylie Jenner to zdecydowanie królowa biznesu. Fani na całym świecie kochają ją za jej przedsiębiorczość, siłę, pewność siebie, idealny wygląd, a także imponuje im, że w wieku 20 lat została mamą! Jak widać ciąża i macierzyństwo nie przeszkadza celebrytce w prowadzeniu wielu firm jednocześnie. Ciekawe, co przyniesie nam kolejny rok z Kylie Jenner. Myślicie, że zostanie najmłodszą miliarderką?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!