Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
MUNDIAL 2018

Kolumbia rozgromiła Polskę 3:0. Nasza drużyna żegna się z Mundialem…

Polacy nie mieli szans w starciu z drużyną z Ameryki Południowej

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2018 21:56

We właśnie zakończonym meczu Polska-Kolumbia reprezentacja biało-czerwonych poniosła porażkę i tym samym pożegnała się z możliwością awansu do dalszego etapu rozgrywek. Z drużyną z Ameryki Południowej przegraliśmy 3:0.

Mundial 2018: Kolumbia zmiażdżyła Polskę 3:0

Choć początek meczu zapowiadał, że drużyna Adama Nawałki powalczy o zwycięstwo, kolejne mijające min uty nie pozostawiały cienia złudzeń, że to Kolumbia jest zespołem bardziej pewnym, silnym i wykorzystującym wszystkie sytuacje, które mogły skutkować strzeleniem gola.

Dzięki temu drużyna Kolumbii wygrywała po 45 minutach 1:0.

Drugą połowę rozpoczęliśmy dosyć nerwowo, czując oddech przegranej na plecach. Jednak ponownie okazało się, że to drużyna z Ameryki Południowej wiedzie prym, dlatego też nie udało nam się wyrównać wyniku.

Co więcej, w 69 minucie gola dra Kolumbii zdobył Falcao.

Zwycięstwa przeciwników dopełnił Juan Guillermo Cuadrado, który przechylił szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny w 74 minucie meczu.

Mimo że podejmowaliśmy próby wyrównania wyniku, spełzły one na niczym. Wynik meczu, mimo doliczenia 5 minut, nie zmienił się. Tym samym reprezentacja Polski żegna się z Mundialem. W czwartek czeka nas mecz o honor, tym razem z drużyną z Japonii