O NIM JEST GŁOŚNO

Oto najsłodszy podróżnik na świecie! Mr. Pokee podbija internet!

Zobacz urocze zdjęcia małego jeżyka!

Olga Figaszewska 2 października 2018 15:52

Grumpy Cat, Kot Herman czy Gimo to dla niego żadna konkurencja. Oto najsłodszy podróżnik na świecie! Zwiedza kolejne kraje a relacjami ze swoich wypraw dzieli się z fanami za pośrednictwem Instagrama! Mr. Pokee to jeż, który podbija sieć, a jego popularność wciąż wzrasta. Ale nie oszukujmy się, tutaj jest na co popatrzeć!

Mr Pokee. Jeż, który podbija świat

Nietuzinkowa osobowość, urok osobisty i urzekający uśmiech! Mr. Pokee rozczula serca internautów na całym świecie. Zdobył już pokaźne grono 933 tys. obserwatorów. Po całym świcie podróżuje wraz ze swoją właścicielką. 26-letnia Talitha Girnus kocha dalekie wyprawy, fotografię i jeżyki. Kiedy trzy lata temu w jej życiu pojawił się Mr. Pokee jej życie diametralnie się zmieniło.

W 2015 roku postanowiła rozpocząć swoją przygodę na Instgaramie. To tam po raz pierwszy zamieściła zdjęcie skrytego w jej dłoniach Mr. Pokee. Kolejne ujęcia stworzonka coraz bardziej rozczulały internautów. A Talitha wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom. Organizowała kolejne sesje, wybierała bardziej rozbudowane scenografie i miejsca. Z czasem jeżyk zaczął podbijać nie tylko Berlin, a także Włochy, czy Paryż! Opala się na plaży, zajada lokalne przysmaki i wygrzewa w promieniach słońca! To takie urocze!

Okazuje się, że niepozornym zwierzątku drzemie duch prawdziwego rekina biznesu. Mr. Pokee sprzedaje już gadżety ze swoim wizerunkiem. Poduszki, czapeczki, plakaty zdobią złote sentencje jeżyka. „Nie ma takiego szczytu, na który nie dałoby się wejść”, „Zwolnij i ciesz się życiem”, „Bądź szczęśliwy i uśmiechaj się!”, czytamy.

Czy czerpie radość z podróży? Niektórzy sugerują, ze właścicielka naraża jeżyka na niepotrzebny stres. Jednak zdjęcia Mr. Pokee zupełnie tego nie sugerują! On cieszy się każdą wyprawą! O tym petinfluencerze z pewnością usłyszymy jeszcze nie jeden raz! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!