O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska trafiła do szpitala. Jaki jest stan jej zdrowia?

Dziennikarka drży o przyszłość swoich dzieci

Konrad Szczęsny 13 kwietnia 2018

To dla Moniki Zamachowskiego niezwykle trudny czas. Dziennikarka Pytania na śniadanie drży o zdrowie byłego męża, Jamiego Malcolma, który kilka tygodni temu trafił do szpitala z powodu groźnej choroby, jaką jest sepsa i przeszedł poważną operację. Od tego momentu gwiazda żyje w ciągłym stresie – to wywołało u niej problemy z sercem! Tak duże, że musiała zostać hospitalizowana.

Monika Zamachowska trafiła do szpitala z powodu problemów z sercem

Monika Zamachowska zgłosiła się do placówki dobrowolnie, by poddać się kompleksowym badaniom. Dziennikarkę skłoniła do tego kroku przede wszystkim troska o dwójkę dzieci: 15-letniej Zofii i 17-letniego Tomasza. 

„Monika jest kłębkiem nerwów, od kiedy jej były mąż podupadł na zdrowiu. Przecież ich dzieci Zosia i Tomek potrzebują sprawnych rodziców. Dlatego Monika uznała, że nie może sobie pozwolić na żadne zdrowotne zaniedbania”, przekonuje informator Faktu.

Jak podaje dziennik, wyniki badań usatysfakcjonowały lekarzy i postanowili szybko wypisać ją ze szpitala.

W jakin stanie jest były mąż Moniki Zamachowskiej?

Pilot Jamie Malcolm trafił do szpitala 1,5 roku po operacji woreczka żółciowego, gdy zdiagnozowano u niego niezwykle groźną chorobę, czyli sepsę. 

„Zakażenie spustoszyło jego organizm. Kilka tygodni temu przeszedł skomplikowaną operację udrożniania przewodu pokarmowego. Za pół roku pilota czeka przeszczep skóry i mięśni w miejscu uszkodzonych przez sepsę partiach brzucha”, podaje tabloid.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.