Viva.pl

NOWY NUMER VIVY!

„Życie z Tobą jest cudowne”. Monika Zamachowska o niezwykłej relacji z synem. EKSKLUZYWNE VIDEO

„Życie z Tobą jest cudowne, synku”, mówi Monika Zamachowska w wywiadzie VIVY!. Łączy ich niezwykła relacja matki i syna.  Mają w sobie przyjaciół i to bardzo pomaga w życiu.  

Zobacz też: Monika Zamachowska z synem o życiu z piętnem choroby, dorastaniu i tolerancji EKSKLUZYWNE VIDEO

Monika Zamachowska z synem o niezwykłej relacji

Co cenią w sobie najbardziej?U Tomka najbardziej lubię jego spokój i cierpliwość. Do wszystkich, łącznie ze mną. Lubie jego wysoką samoocenę. Wie, że jest kimś i nie ma kompleksów. Jest też wytrwały - ma plan i ambicję”, mówi o synu Monika Zamachowska. „Mnie się podoba w mamie to, że wierzy we mnie. (…) Zdarzały nam się, chwile, że się kłóciliśmy. Ale każdemu to się zdarza. To się nazywa być nastolatkiem”, dodaje Tomek.

Jakie mają ze sobą relacje? Czy spędzają wspólnie czas? Tylko nam zdradzili swoje plany na wspólne wakacje! Zobaczcie wyjątkowe video!

Polecamy też: TYLKO U NAS Monika Zamachowska po raz pierwszy o chorobie syna: „Mam wyrzuty sumienia z powodu inności Tomka”

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 17/2017?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem. Poruszająca rozmowy matki z synem o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu  i tolerancji. Charles Manson i Afton Burton. Czym uwiódł młodą dziewczynę morderca wszech czasów. W VIVA! Autorytety: Jacek Santorski. Jeden z najsłynniejszych polskich psychoterapeutów o tym, dlaczego nie został naukowcem, najbogatszych Polakach i... mądrości starych ludzi. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada urokach Nowej Zelandii.

Nowa VIVA!  z Magdaleną Mielcarz na okładce w kioskach już od czwartku 24 sierpnia!

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecamy: „Wszyscy powinniśmy być feministami”. Magdalena Mielcarz o sile kobiecości. EKSKLUZYWNE VIDEO 

Polecany też: Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Jaki jest sekret stylu Brigitte Macron?

Polecamy

Top