DAMIAN DUDA 2 sierpnia 2017 07:00
1/10
Monika Olejnik, kostiumy Moniki Olejnik, jamnik
Copyright @Facebook/Instagram
1/10

Zdjęcia Moniki Olejnik w stroju kąpielowym rozgrzały internet. 61-letnia prezenterka pokazała zdjęcie, na którym widać jej niezwykłą sylwetkę. Fani są zachwyceni. „Super figura. Piękne zdjęcie’’ — komentuje jedna z użytkowniczek serwisu społecznościowego. „Jak dwudziestka’’ — komplementuje Olejnik jeden z fanów.

Zobacz też: „Może lepiej być kontrowersyjną niż nijaką”. Monika Olejnik o nowych zawodowych wyzwaniach

Niestety, są również tacy, którym nie podoba się sylwetka prowadzącej „Kropki nad i’’. Na szczęście Monika Olejnik nie przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami pod swoim adresem i od lat dzieli się z internautami swoimi zdjęciami z wakacji. Wszyscy są zgodni w jednym: dziennikarka z roku na rok wygląda coraz lepiej. „Życzliwe’’ osoby wyciągają zdjęcia sprzed lat, na których gwiazda nie wygląda tak dobrze, jak teraz. Jednak sama zainteresowana się nimi w ogóle nie przejmuje.

Monika Olejnik: dieta

Monika Olejnik zawsze aktywnie spędza wakacje, co widać po jej profilach społecznościowych. Jak prezenterka dba o swoją sylwetkę?

Pokazuję, że warto o siebie dbać, że bieganie, pływanie, regularna siłownia, zdrowa dieta przynosi efekty. Namawiam ludzi do aktywności i wiele osób mi za to dziękuję’’, wyznała dziennikarka na łamach „Urody Życia’’.

Postanowiliśmy przypomnieć Wam zdjęcia Moniki Olejnik w strojach kąpielowych, którymi pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Przeczytaj też: „Jak urodziłam Jurka, poczułam się dorosła i odpowiedzialna”. Takiej Moniki Olejnik nie znaliście

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!