Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Brodka zaręczyła się! Kim jest jej ukochany?

Parę połączyła wspólna pasja...

Weronika Kostyra 13 lipca 2018 08:30
Monika Brodka
Fot. East News

Monika Brodka zdobyła popularność w bardzo młodym wieku. Na polskiej scenie muzycznej spędziła w zasadzie połowę swojego życia. Skupia się jednak na działalności artystycznej, a niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Od czasu rozstania z Janem Wieczorkowskim postanowiła utrzymywać swoje uczucia w tajemnicy. Było jedynie wiadomo, że od dwóch lat jest związana z fotografem, Przemysławem Dzienisem. Wszystko wskazuje na to, że teraz para zamierza wziąć ślub!

Monika Brodka zaręczyła się

Informację o zaręczynach pary podał magazyn Rewia: „Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny”.

Kim jest Przemysław Dzienis?

Ukochany Moniki Brodki ma 34 lata i ukończył wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dzisiaj jest cenionym fotografem. Jego prace były pokazywane na wielu wystawach w Polsce, Francji, Niemczech i Austrii. Parę połączyła wspólna pasja do sztuki.

Serdecznie gratulujemy! 

Fot. ONS

Monika Brodka
Fot. Instagram

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!