4 / 10
Copyright @East News

Byłą dziewczyną księcia Harry'ego jest Cressida Bonas - arystokratka. Podobno parę przedstawiła sobie księżniczka Eugenia. Zakochani spotykali się razem przez dwa lata w okresie: 2012-2014, ale podobno po licznych romansach, w 2015 para odnowiła kontakt. Cressida Bonas jest aktorką, modelką i tancerką. W 2013 roku okrzyknięto ją tytułem "it girl", tzw. dziewczyny na topie, którą trzeba naśladować. Niestety Cressida miała także na koncie kilka małych skandali.

Okrzyknięto ją nawet przyszłą nową Fergie (tak nazywa się byłą żonę księcia Andrzeja, księżną Yorku). Wszystko przez zdjęcia, które ujrzały światło dzienne. Na nich Cressida jest wstawiona, w ręku trzyma kieliszek, a na głowie ma różową perukę. Później pojawiły się głosy, że dziewczyna lubi dobrze imprezować, to jednak nie są jedyne powody tego, że nie przypadła do gustu Brytyjczykom. Po prostu nie była Kate Middleton. Książę Harry i Cressida Bonas rozstali się w 2014 roku. Cressida gra w filmach, a jej kariera w modelingu wciąż się rozwija (była m.in. twarzą marki Mulberry).

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!