4 / 11
Copyright @East News

Dziewczyną księcia Harry'ego była Florence Brudenell-Bruce. Piękna, mądra i bardzo bogata. Zakochani spotykali się w 2011 roku. Często widywano ich w domu modelki w Londynie (jego wartość szacowano na 2,5 miliona funtów). Florence ma dyplom z historii sztuki, ale pracuje przede wszystkim jako modelka bielizny. Karierę zaczęła mając zaledwie 15 lat. Na koncie ma także rolę w bollywoodzkim filmie Love Aaj Kal. Florence Brudenell-Bruce jest córką właściciela marki produkującej wina. Gdy zaczęła spotykać się z Harry'm, Brytyjczycy byli nią zachwyceni. Choć podpadłą im przez odważne półnagie zdjęcia w reklamach, to jednak doceniali jej urodę, mówiąc że wygląda o wiele lepiej niż "przaśna dziewucha", poprzednia partnerka księcia, Chelsy Davy. Obecnie Florence jest żoną multimilionera Henry'ego St George'a.

Polecamy: Ona starsza od niego, rozwódka, on do niedawna niepoprawny kobieciarz. Dlaczego zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są tak ważne? EKSKLUZYWNE VIDEO

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.