3 / 11
Copyright @East News

Jedną z pierwszych dziewczyn księcia Harry'ego, o której istnieniu podano do publicznej wiadomości jest Chelsy Davy. To spadkobierczyni posiadłości ziemskich w Zanzibarze. Jej ojciec jest milionerem, a mama byłą MIss Rodezji. Chelsy Davy i książę Harry byli wyjątkowo udaną parą. Spotykali się w latach 2004-2011. Choć ich relacja była dość burzliwa (zakochani często się rozstawali i schodzili ze sobą) to jednak wielu Brytyjczyków myślało, że to właśnie ona stanie na ślubnym kobiercu z księciem. W końcu dla niego przeniosła się do Leeds na studia prawnicze. Niestety w 2011 roku para się rozstała. Przez pewien czas Chelsy Davy pracowała w kancelariach prawniczych, ale obecnie zajmuje się biżuterią. 

Polecamy: Ona starsza od niego, rozwódka, on do niedawna niepoprawny kobieciarz. Dlaczego zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są tak ważne? EKSKLUZYWNE VIDEO

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.