O TYM SIĘ MÓWI

O romansie z Alicją Bachledą-Curuś, zdradach i kobietach. Mikołaj Roznerski u Kuby Wojewódzkiego zaskoczył wszystkich

Konrad Szczęsny 1 marca 2017 12:01
Kuba Wojewódzki, Mikołaj Roznerski, Marek Dyjak, TVN, Roznerski u Wojewódzkiego
Fot. Materiały prasowe/TVN

Mikołaj Roznerski i Marek Dyjak byli gośćmi ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Aktor, który promuje obecnie film „Porady na zdrady” odniósł się do plotek na temat romansu z Alicją Bachledą-Curuś, odpowiedział na pytanie, czy potrafiłby zdradzić i opowiedział o swojej młodości i życiu na wsi.

Polecamy też: Jej przebój zna cała Polska, ale Internet z niej kpi. Kuba Wojewódzki nie zostawił na Monice Lewczuk suchej nitki!

Mikołaj Roznerski o dzieciństwie i wychowywaniu się na wsi

Mikołaj Roznerski opowiedział m.in. o swojej rodzinnej wsi Rolantowice i na antenie zademonstrował... jak powinno się doić krowę! Użył do tego rękawiczki.

„Jeszcze nie grałem chłopa. Chodzi ci o zręczność palców? Jeszcze nie miałem takiej możliwości i czekam, żeby się wykazać. No więc musisz złapać delikatnie za wymiono, żeby krowy nie bolało. To jest żywe stworzenie, ono czuje. O, no i tak hop - hop, wygląda znajomo? Teraz już się tego nie robi, są dojarki. Mam też kurs spawacza. Pracowałem w spawalni w weekendy w czasie studiów. Potem zrobiłem kurs i nawet dostałem ofertę pracy w Holandii”, zdradził aktor.

Polecamy też: Takich gości jeszcze nie było! Kuba Wojewódzki zaprosił do studia dzieci Ani Przybylskiej

Mikołaj Roznerski o urodzie i męskości

Nie zabrakło oczywiście tematów związanych z urodą (Mikołaj Roznerski jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów).

„Mam takie zdjęcie w dzieciństwa, na którym jestem ja, mój brat i osioł. I nie wiesz, który to osioł. Trochę się niekomfortowo czuję w momencie, kiedy dwóch facetów rozmawia o urodzie męskiej. Bez sensu, facet powinien być facetem! Jak ktoś sobie uważa, że jestem ładny, to niech tak sobie uważa, a jak ktoś sobie uważa, że jestem brzydki, to niech też tak sobie uważa”.

Mikołaj Roznerski o romansie z Alicją Bachledą-Curuś i zdradach

Z racji tego, że Mikołaj Roznerski gra jedną z głównych ról w filmie „Porady na zdrady”, poruszone zostały tematy związane z relacjami damsko-męskimi w jego życiu zawodowym i prywatnym, w tym domniemany romans aktora z Alicją Bachledą-Curuś, z którą grał w filmie „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

„Za każdym razem jak z kimś gram, to mnie łączą z tą osobą. A to są czyste relacje. Związku z Alicją w ogóle nie było. To świetna aktorka i bardzo dobrze zagrała. Ja mam taką zasadę, że nie zdradzam. Jak przestaję kochać to odchodzę. Po co ranić kogoś w taki sposób? Przecież masz mózg. Znaczy ja mam... Nie wchodzę w takie rzeczy w ogóle. Jest jedno życie, więc po co zdradzać? A jeśli mnie kobieta zdradzi to widocznie tego potrzebowała”, rozważał te kwestie na antenie TVN młody aktor.

Kuba Wojewódzki o zdradzie

Co ciekawe, nieco inny pogląd na kwestię zdrad ma Kuba Wojewódzki. Prowadzący stwierdził, że mężczyzna musi zdradzać i jest to „zdrada z wyprzedzeniem”. Co to oznacza? Że partner zdradza, zanim zdradzi go kobieta. Myślicie, że mówił to na żarty czy na poważnie?

Polecamy też: „Jestem absolutnie niezgwałconym idealistą”. Kuby Wojewódzkiego ucieczka przed dorosłością

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!