„Kocham ją i jestem szczęśliwa”. Mama Magdy Mielcarz o relacjach z córką! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcin Ziółko, Piotr Wojtasik

Magdalena Mielcarz bardzo szybko dojrzała i wyjechała z rodzinnego domu w wieku 16 lat. Dla swojej mamy jest obywatelką świata. Z Barbarą Mielcarz łączy ją niezwykła relacja, chociaż na co dzień dzielą je tysiące kilometrów. Jak udaje im się pielęgnować to wyjątkowe uczucie?

 

Polecamy: „Wszyscy powinniśmy być feministami”. Magdalena Mielcarz o sile kobiecości. EKSKLUZYWNE VIDEO 

 

Co mówi o Magdalenie Mielcarz jej mama?


Ze spokojnego, subtelnego dziecka, Magdalena Mielcarz wyrosła na twardą, dążącą do celu kobietę. „Jestem dumna ze swojej córki. W wieku 16 lat wyjechała do Paryża. Dała radę. Chciała coś osiągnąć. Pokonywała wszelkie trudności. Mnie samą  utwierdzała, ze to jej wybór, że nic się nie stanie”, mówi Barbara Mielcarz. „Kocham ją i jestem szczęśliwa, że ją mam. Mam wnuczęta. Bardzo się kochamy!”, dodaje. Gdyby nie ona, nie osiągnęłaby tak wiele. Magdalena Mielcarz mamie zawdzięcza to, kim dziś jest. O Barbarze Mielcarz mówiła: „Skalą, na której zawsze mogę się oprzeć, jest mama. W chwilach zwątpienia jej mądrość i niezachwiany optymizm rozświetlają wszystko jak pochodnia”.

 

Czy mają wspólne cechy? Zobaczcie wyjątkowe video!

 

Polecany też: Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 17/2017?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem. Poruszająca rozmowy matki z synem o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu  i tolerancji. Charles Manson i Afton Burton. Czym uwiódł młodą dziewczynę morderca wszech czasów. W VIVA! Autorytety: Jacek Santorski. Jeden z najsłynniejszych polskich psychoterapeutów o tym, dlaczego nie został naukowcem, najbogatszych Polakach i... mądrości starych ludzi. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada urokach Nowej Zelandii.

 

Nowa VIVA!  z Magdaleną Mielcarz na okładce w kioskach już od czwartku 24 sierpnia!

 

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecany też: TYLKO U NAS! Monika Zamachowska o synu Tomaszu: „Byłeś moim pierwszym dzieckiem, nie wiedziałam, jak postępować”

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE