O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski przeszedł poważną operację!

Jaki jest stan jego zdrowia?!

Olga Figaszewska 25 lipca 2018 15:55
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski trafił do szpitala. Muzyk przeszedł poważną operację. Jaki jest stan jego zdrowia?

Michał Wiśniewski jest po operacji. Co mu dolega?

Lider zespołu Ich Troje od pewnego czasu zmagał się z silnym bólem kręgosłupa. Zła kondycja spowodowana jest poważnym urazem, którego nabawił się w kwietniu. Wówczas w mediach społecznościowych zamieścił swoje zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym. Michał Wiśniewski próbował łagodzić ból środkami przeciwbólowymi.  W końcu lekarze postanowili przeprowadzić operację, która zakończy jego cierpienia. Gwiazdor od poniedziałku przebywa w szpitalu w Gryficach. Jednak dzień przed planowanym zabiegiem zagrał koncert w Osieku Jasielskim.

„Jestem już po ciężkiej operacji. Źle się czuję, chce mi się spać. Muszę wypoczywać. Potrzebują teraz spokoju”, powiedział muzyk w rozmowie z Faktem. Piosenkarz podzielił się z fanami zdjęciem rentgenowskim kręgosłupa oraz podziękował personelowi medycznemu za pomoc i opiekę. 

„Bardzo dziękuje za wspaniałą opiekę! Rodo nie pozwala na wymienienie każdego z imienia i nazwiska ale ci którzy mi pomogli bardzo dobrze o tym wiedzą a ja będę Wdzięczny do końca życia! No to 5 sierpnia wracam na trasę!”, napisał na Instagramie.

Wiadomo, że nadal przebywa w szpitalu. Mamy nadzieję, że piosenkarz dzielnie zniesie okres rekonwalescencji. Zwłaszcza, że 5 sierpnia planuje wrócić na scenę!

Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!