„Coś wydaje nam się niebezpieczne, bo jest nieznane, ale właśnie dlatego jest pociągające”. Michał Malinowski o podróżowaniu EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcin Ziółko, Piotr Wojtasik

Michał Malinowski towarzyszył VIVIE! podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Aktor znany m.in. z „Na Wspólnej„ opowiedział nam o jednej ze swoich największej pasji -  pasji do podróżowania. Wiedzieliście, że uwielbia podróżować autostopem?

 

Polecamy: Te miejsca nie są już takie same! Oto 5 atrakcji turystycznych, które zniszczyli turyści!

 

Podróże Michała Malinowskiego

 

Michał Malinowski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Aktora mieliśmy okazję podziwiać w serialach: „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe” czy „Wszystko przed nami”. Większą popularność zyskał po udziale w siódmej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Partnerowała mu wówczas Agnieszka Kaczorowska. Dziś nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Michał Malinowski. Instagram aktora obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników, którzy nieustannie śledzą najnowsze informacje na jego temat.

 

A w jego życiu dzieje się naprawdę wiele! Michał Malinowski pasjonuje się podróżami. Wiedzieliście, że przejechał sam z plecakiem przez Indie, Nepal, Malezję czy Tajlandię? Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Podczas swoich wypraw jedzie wszędzie, gdzie tylko nadarzy się okazja. 

 

Jak narodziła się u niego ta pasja? Czego uczą go podróże? Zobaczcie, co Michał Malinowski powiedział nam o podróżowaniu! 

 

Zobacz: Austria to kolejny kraj Unii Europiejskiej, w którym wprowadzono zakaz noszenia burki w miejscach publicznych!

Lubisz podróżować?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE