O TYM SIĘ MÓWI

Michael Douglas masturbował się na oczach współpracownicy?! „To kompletne kłamstwo, fabrykacja, zero prawdy’’, zaprzecza aktor!

Damian Duda 11 stycznia 2018 10:00
Michael Douglas, main topic
Fot. Getty Images

Michael Douglas jest na językach wszystkich! Była pracownica aktora twierdzi, że miał się przy niej masturbować. Wzburzony gwiazdor zaprzecza postawionym mu zarzutom. Czy ta afera zniszczy karierę Douglasa?

Zobacz też: Afera Weinsteina, coming out Kevina Spaceya, kontrowersje wokół „Botoksu”. Oto największe skandale 2017 roku!

Michael Douglas — oskarżony

Molestowania, gwałty, poniżanie... — to zaledwie krótka lista przestępstw, o które kobiety oskarżają wpływowych mężczyzn, którzy na co dzień działają w świecie filmowym. Afera, której głównym bohaterem był Harvey Weinstein, uświadomiła światu, że to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pokoi hotelowych, jest czymś nie do zaakceptowania. Akcja #metoo trwa do dziś i była ważnym elementem tegorocznej ceremonii wręczenia Złotych Globów.  Większość gwiazd, w ramach protetsu, przyszła ubrana na czarno. To oczywiście zaledwie część akcji kobiet przeciwko molestowaniu seksualnemu — nie tylko w Hollywood.

Tym razem został oskarżony Michael Douglas, z którym skontaktowała się redakcja pisma „The Hollywood Reporter’’. W trakcie rozmowy przedstawiono mu oskarżenia byłej pracownicy. 32 lata temu gwiazdor miał masturbować się przed swoją pracownicą. To nie koniec zarzutów. Douglas miał w jej obecności używać „barwnego języka’’. Po zaistniałej sytuacji, aktor zwolnił kobietę, blokując jej tym samym pracę w branży filmowej. „To kompletne kłamstwo, fabrykacja, zero prawdy’’, powiedział aktor w rozmowie z serwisem „Deadline’’.

W rozmowie z mediami Douglas zaznaczył, że popiera akcję #metoo, jednak zarzuty, które zostały mu postawione, są nieprawdziwe. „Rzecz, która boli mnie najbardziej to to, że muszę się z czymś takim dzielić z moją żoną i dziećmi. Moje dzieci są bardzo smutne. Idą do szkoły martwiąc się, że będzie o mnie jakiś artykuł przedstawiający mnie jako napastnika seksualnego’’, skwitował aktor.

Michael Douglas — seksoholizm

Był jednym z pierwszych mężczyzn, który przyznał się w mediach do uzależnienia od seksu. Aktor obarczył o to winą swojego ojca. Choroba była powodem rozpadu jego pierwszego małżeństwa, dlatego zdecydował się na terapię. Gwiazdor jest obecnie związany z Catherine Zetą-Jonesa, a ich relacje reguluje intercyza, którą spisali przed laty. W przypadku zdrady aktor musiałby zapłacić swojej żonie 1,7 mln funtów.

Michael Douglas, jamnik
Fot. Getty Images

Michael Douglas
Fot. Getty Images

Zobacz też: Salma Hayek: „Powiedział przerażające słowa: Zabiję cię. Nie myśl, że nie mogę’’. Harvey Weinstein groził aktorce śmiercią!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha