Viva.pl

1/9
Małgorzata Socha metamorfoza
Copyright @East News/Zuza Krajewska / LAF AM
1/9

Odkąd Małgorzata Socha zadebiutowała jako aktorka, przeszła bardzo dużą przemianę. Jak sama o sobie mówiła, przez długi czas była „typem pączka”. Włożyła dużo wysiłku w to, by osiągnąć i utrzymać wymarzoną sylwetkę. Zmieniła także styl ubierania i teraz jest prawdziwą ikoną stylu, która ubiera się u najlepszych projektantów. Prywatnie przyjaźni się m.in. z Łukaszem Jemiołem.

Metamorfoza Małgorzaty Sochy

Sekretem przemiany pięknej aktorki, która jest mamą dwóch córek, jest zdrowa dieta i ruch, a konkretnie bieganie, które jest jej ulubioną dyscypliną. Co sama sądzi na temat swojego świetnego wyglądu?

Małgorzata Socha: Jeśli ktoś zostaje aktorem i myśli, że będzie zawsze piękny, to nie powinien w ogóle do tego zawodu podchodzić. Wszystko tu jest jakąś kreacją. O to chodzi w naszym zawodzie. Zgolić włosy, przytyć, schudnąć dla roli – to są wyzwania, które aktorzy uwielbiają podejmować i one są przeważnie nagradzane, bo Hollywood lubi takie tematy. Trzeba mieć dystans do siebie. A określenie „piękna kobieta” jest względne. Dla każdego co innego jest piękne. Ja nigdy siebie w ten sposób nie widziałam. Mam dystans do siebie i potrafię się z siebie śmiać.

Mimo to w 2012 roku Małgorzata Socha zdobyła tytuł VIVA! Najpiękniejsza. Aktorka nie jest jednak próżna i wyznała, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Właśnie dlatego wzorem do naśladowania jest dla niej Sophia Loren:

Małgorzata Socha: Jest boska. To jest prawdziwa gwiazda. Dla mnie ideał. Żyje w absolutnej zgodzie ze sobą, jej życie prywatne jest stabilne, przez wiele lat była związana z tym samym mężczyzną, aż do jego śmierci. Pokazuje to, że w tym świecie można budować stałe relacje, a jednocześnie być kobietą, która budzi wiele emocji.

Zobaczcie jak zmieniała się na przestrzeni lat!

Zobacz także: Co olśniewa bardziej: Małgorzata Socha czy biżuteria, którą nosi? Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji!

Wideo

Przyjaźń, która inspiruje do tworzenia

Polecamy

Top