Konrad Szczęsny 28 lutego 2017 17:30
1/10
Joanna Racewicz, metamorfoza Joanny Racewicz, metamorfozy gwiazd, jak zmieniała się Joanna Racewicz, TVP, Telewizja Polska
Copyright @East News
1/10

Joanna Racewicz w ciągu 20 lat kariery przeszła spektakularną metamorfozę. Prezenterka w latach 90. zaskakiwała przede wszystkim fryzurami. Z biegiem lat zaczęła zaskakiwać również makijażem i wizerunkiem. Nie są jej także obce modowe eksperymenty: co prawda na uroczyste gale wybiera zazwyczaj długie i eleganckie suknie, jednak zdarza jej się odsłonić fragment ciała, postawić na wydekoltowane kreacje oraz zmienić uczesanie na dosyć ekstrawaganckie.

Polecamy też: Spektakularna metamorfoza Olafa Lubaszenki. Aktor schudł 50 kilogramów! Wiemy jak mu się to udało!

Złośliwi twierdzą, że metamorfozie uległa również twarz Joanny Racewicz, jednak informacje te są jedynie salonowymi plotkami, których prezenterka nie komentuje. Z pewnością wyglądu, klasy i nienagannej aparycji mogłyby pozazdrości dziennikarce młodsze koleżanki z branży! Przez lata pracy w telewizji Joanna Racewicz zebrała wokół siebie wierne grono fanów, którzy śledzą jej poczynania na wizji oraz w Internecie: prezenterka prowadzi m.in. swój profil na Facebooku.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak gwiazda TVP zmieniała się z biegiem lat. Podoba Wam się jej metamorfoza?

Polecamy też: Karolina Korwin Piotrowska potrafi skrytykować każdego, a my przyjrzeliśmy się jej fryzurom i...

9/10
Joanna Racewicz, metamorfoza Joanny Racewicz, metamorfozy gwiazd, jak zmieniała się Joanna Racewicz, TVP, Telewizja Polska
Copyright @East News
9/10

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!