1/13
Angelina Jolie w sukience komunijnej
Copyright @EastNews
1/13

Angelina Jolie od lat niezmiennie jest uznawana na jedną z piękniejszych kobiet na świecie. Regularnie pojawia się z czołówce „najpiękniejszych” i „najseksowniejszych”.

Ma na koncie wiele ról. Jako córka pary aktorów Marcheline Bertrand i Jona Voighta w filmach zaczęła pojawiać się już jako dziecko. Przełomem w jej karierze były jednak filmy „Przerwana lekcja muzyki”, a następnie „Lara Croft: Tomb Rider”. Wystąpiła także w kilku teledyskach. Najbardziej w pamięć zapadła jej rola w klipie zespołu The Rolling Stones do piosenki „Anybody Seen My Baby” w 1997 roku.

Jest jednak nie tylko aktorką – zajmuje się także produkcją i reżyserią filmów, a przede wszystkim oddała się działalności humanitarnej. Dzięki temu wielokrotnie została uznana za jedną z najbardziej wpływowych gwiazd na świecie.

Uroda Angeliny Jolie

Angelina Jolie zawsze była podziwiana przede wszystkim za swoje charakterystyczne pełne usta, które często kobiety przedstawiają jako wzór u chirurga plastycznego. Jest także fanką tatuaży, których ma na swoim ciele bardzo wiele. W młodości miała dość mroczny wizerunek. Przyznała się wtedy do problemów z samooceną i do okaleczania się. Jako dojrzała kobieta stawia na klasykę. W kwestii wyglądu pozostaje niezmiennie piękna, choć uwagę fanów przykuwa jej bardzo szczupła sylwetka. Co pewien czas pojawiają się doniesienia, że aktorka choruje na raka lub cierpi na anoreksję. Ona sama regularnie temu zaprzeczy, lecz w 2013 roku ogłosiła, że poddała się zabiegowi prewencyjnej mastektomii, po tym jak badania wykazały, że w jej przypadku istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się raka piersi lub jajnika. Nowotwór był przyczyną śmierci ukochanej matki Angeliny Jolie.

Aktorka od lat budzi wielkie emocje i zachwyca swoją naturalną urodą. Zobaczcie jak zmieniała się przez lata. Zapraszamy do galerii!

Na zdjęciu: Angelina Jolie w 1975 roku, w wieku 11 lat. Bardzo się od tamtej pory zmieniła?

Zobacz także: „Dałabym wszystko, żeby móc ją mieć tu ze mną’’. Angelina Jolie we wzruszających słowach wspomina swoją matkę

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.