Sabina Zięba 5 czerwca 2017 06:00
1/8
Copyright @East News
1/8

Agnieszka Włodarczyk to znana polska aktorka urodzona 13 grudnia 1980 roku. Karierę rozpoczęła w wieku 15 lat, biorąc udział w musicalu "Metro" w teatrze Studio Buffo. Już dwa lata później została obsadzona w tytułowej roli w filmie "Sara", gdzie pracowała u boku Bogusława Lindy. Równocześnie zaczęła grać w kultowym już serialu "13 posterunek". W wywiadzie dla "Kuriera TV" przyznała: "Aktorką zostałam przez przypadek, a tak naprawdę od zawsze chciałam być piosenkarką, bo śpiewanie sprawia mi wielką przyjemność. Mimo stresu, który towarzyszy każdemu występowi".

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk wyruszyła na prywatne Azja Express. Gdzie podróżuje?

W ciągu następnych lat widzieliśmy ją m. in. w "Plebanii", "Pierwszej miłości", "Poranku kojota" czy "E=mc²". W międzyczasie wzięła udział w pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami", w programie rozrywkowym "Gwiazdy tańczą na lodzie", a także w 2007 roku w "Jak oni śpiewają", gdzie w finale pokonała Nataszę Urbańską, wygrywając kontrakt na nagranie własnej płyty. Ten pierwszy album studyjny, zatytułowany "Nie dla oka...", został wydany w tym samym roku. Choć zebrał mieszane recenzje i tak uzyskał status złotej płyty. Pięć lat później wydała kolejny krążek, tym razem z kolędami. Następnie widzieliśmy ją w filmie "Kac Wawa" i programie "Twoja twarz brzmi znajomo".  W 2014 roku odcisnęła swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd podczas 19. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. W zeszłym roku szerszej publiczności dała się poznać w "Azja Express", gdzie wraz ze swoją przyjaciółką, Marią Konarowską, dotarły aż do finału. Artystka zyskała sympatię widzów, a także zdobyła tytuł najpopularniejszej polskiej aktorki w Internecie. Ostatnio zdobyła nagrodę w plebiscycie Gwiazdy Plejady 2017 w kategorii "Metamorfoza roku".

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk najpopularniejszą polską aktorką w Internecie! To zasługa „Azja Express”?

W przeciągu swojej kariery związana była m. in. z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, Jakubem Sićko, a także aktorem Mikołajem Krawczykiem, z którym rozstała się w zeszłym roku. Rzadko bywa na wszelakich imprezach. W Tele Tygodniu wyznała: "Wyrosłam już z bankietów. Owszem, lubię czasem sobie potańczyć, ale ten sztuczny światek blichtru znudził mnie, i to bardzo". Agnieszka Włodarczyk znana jest również ze swojej działalności charytatywnej, a także ogromnego serca dla zwierząt. Zaangażowana jest w walkę o wprowadzenie poprawek do Ustawy o ochronie zwierząt, a także prowadzi dla nich dom tymczasowy. Z tego powodu otrzymała m. in. nagrodę TOP for DOG 2014 w kategorii Osobowość roku oraz nominację do nagrody w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności. W 2015 aktorka wzięła także udział w programie "Przygarnij mnie", w którym adoptowała ze schroniska Tośkę. Chętnie chwali się zdjęciami z suczką w mediach społecznościowych.

W naszej galerii możecie prześledzić niesamowitą metamorfozę aktorki. W którym wydaniu wygląda najlepiej?

2/8
Copyright @East News
2/8

Agnieszka Włodarczyk w 1997 roku z Maciejem Ślesickim, reżyserem filmu "Sara", od którego rozpoczęła swoją karierę aktorską.

Polecamy też: Najnowszy trend wśród gwiazd! Czy też odważysz się na czerwień?

3/8
Copyright @East News
3/8
4/8
Copyright @East News
4/8

Agnieszka Włodarczyk w 2004 roku.

Polecamy też: Kozidrak, Lewandowski, Janda... W co inwestują polskie gwiazdy? Sprawdź!

5/8
Copyright @East News
5/8
6/8
Copyright @East News
6/8
7/8
Copyright @East News
7/8
8/8
Copyright @East News
8/8

Agnieszka Włodarczyk niedawno na Wielkiej Gali Plejady 2017.

Polecamy też: Wasz wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami? Zobacz nasze propozycje ślubnych obrączek!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!