Olga Figaszewska 4 grudnia 2017 18:00
1/7
Meghan Markle, operacje plastyczne, MT
Copyright @East News
1/7


Czy chce, czy nie, Meghan jest teraz głównym tematem zagranicznych mediów. A te wyciągają kolejne rewelacje na jej temat. Dla księcia Harry’ego jest ideałem kobiecości i trudno mu nie przyznać, racji, że aktorka prezentuje się zachwycająco. Czy przyszła księżna poprawiała kiedykolwiek swój wygląd?

Zobacz też: Księżna Kate korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i wstrzyknęła sobie botoks w czoło? Słowa chirurgów nie pozostawiają wątpliwości

Operacje plastyczne Meghan Markle

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Meghan Markle z czasów młodości. Pojawiają się pewne wątpliwości, kiedy porównujemy nastoletnią Meghan z jej dzisiejszym wyglądem. Czy aktorka aby udoskonalić swoje piękno korzystała z medycyny estetycznej, a może poddała się operacjom? Sama nigdy nie wypowiadała się na ten temat, jednak nie zaprzeczyła również żadnym poprawkom.

Jeden z zachodnich tabloidów, poprosił kilku chirurgów o opinię. Wiele hollywoodzkich gwiazd musi prezentować się przed kamerą perfekcyjnie, dlatego często uciekają się do różnych sposobów upiększania swojego wyglądu. Dr Marsh uważa, że Meghan mogła pójść w ich ślady. Jednak czy w jej przypadku jest to naprawdę możliwe? Profesjonaliści zdają się wierzyć, że jej wygląd jest prawie całkowicie naturalny.

Zobacz też: Meghan Markle wygląda zjawiskowo! Oto top 5 zasad urodowych, których przestrzega przyszła księżna

„Meghan ma szczęście, ponieważ ma naturalnie oliwkową skórę, która ma tendencję do starzenia się o wiele lepiej. Mógłbym przypuszczać, że miewa regularne peelingi, które utrzymają jej skórę w doskonałym stanie, jak również niewielkie ilości botoksu w linii zmarszczek, wokół nosa i okolicach oczu”, dodaje dr Marsh mówi dla Express.co.uk. Z kolei Dr Vartan Mardirossian sugeruje, że aktorka dokonała w swoim wyglądzie subtelnych, naturalnych zmian i podkreśla, że z pewnością  nad jej wyglądem pracował bardzo dobry chirurg. „Teraz ma zgrabniejszy czubek nosa i lekko obrócony. Grzbiet nosa jest doskonale zrobiony”, zaznacza.

Jednak dr Ifeoma Ejikeme, dyrektor medyczny Adonia Medical Clinic, sądzi, że Meghan posiada w 100 procentach naturalną urodę. „Meghan Markle jest jedną z ikonicznych piękności”, komentuje. „Jej struktura kostna jest znakomita i wszyscy powinniśmy brać przykład z niej, jak dbać o swoją cerę”.

Polecamy też: „To wyrachowana dziewczyna, która dojdzie po trupach do celu”. Przyjaciółka Meghan Markle zradza prawdę o ukochanej Harry’ego

Ilu specjalistów, tyle opinii. Jednak bez wątpienia, patrząc na nastoletnią i współczesną Meghan, nie zauważamy żadnych „ulepszeń”. A Wy co sądzicie? Zobaczcie w naszej galerii, jak się zmieniała!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha