Olga Figaszewska 4 grudnia 2017 18:00
1/7
Meghan Markle, operacje plastyczne, MT
Copyright @East News
1/7


Czy chce, czy nie, Meghan jest teraz głównym tematem zagranicznych mediów. A te wyciągają kolejne rewelacje na jej temat. Dla księcia Harry’ego jest ideałem kobiecości i trudno mu nie przyznać, racji, że aktorka prezentuje się zachwycająco. Czy przyszła księżna poprawiała kiedykolwiek swój wygląd?

Zobacz też: Księżna Kate korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i wstrzyknęła sobie botoks w czoło? Słowa chirurgów nie pozostawiają wątpliwości

Operacje plastyczne Meghan Markle

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Meghan Markle z czasów młodości. Pojawiają się pewne wątpliwości, kiedy porównujemy nastoletnią Meghan z jej dzisiejszym wyglądem. Czy aktorka aby udoskonalić swoje piękno korzystała z medycyny estetycznej, a może poddała się operacjom? Sama nigdy nie wypowiadała się na ten temat, jednak nie zaprzeczyła również żadnym poprawkom.

Jeden z zachodnich tabloidów, poprosił kilku chirurgów o opinię. Wiele hollywoodzkich gwiazd musi prezentować się przed kamerą perfekcyjnie, dlatego często uciekają się do różnych sposobów upiększania swojego wyglądu. Dr Marsh uważa, że Meghan mogła pójść w ich ślady. Jednak czy w jej przypadku jest to naprawdę możliwe? Profesjonaliści zdają się wierzyć, że jej wygląd jest prawie całkowicie naturalny.

Zobacz też: Meghan Markle wygląda zjawiskowo! Oto top 5 zasad urodowych, których przestrzega przyszła księżna

„Meghan ma szczęście, ponieważ ma naturalnie oliwkową skórę, która ma tendencję do starzenia się o wiele lepiej. Mógłbym przypuszczać, że miewa regularne peelingi, które utrzymają jej skórę w doskonałym stanie, jak również niewielkie ilości botoksu w linii zmarszczek, wokół nosa i okolicach oczu”, dodaje dr Marsh mówi dla Express.co.uk. Z kolei Dr Vartan Mardirossian sugeruje, że aktorka dokonała w swoim wyglądzie subtelnych, naturalnych zmian i podkreśla, że z pewnością  nad jej wyglądem pracował bardzo dobry chirurg. „Teraz ma zgrabniejszy czubek nosa i lekko obrócony. Grzbiet nosa jest doskonale zrobiony”, zaznacza.

Jednak dr Ifeoma Ejikeme, dyrektor medyczny Adonia Medical Clinic, sądzi, że Meghan posiada w 100 procentach naturalną urodę. „Meghan Markle jest jedną z ikonicznych piękności”, komentuje. „Jej struktura kostna jest znakomita i wszyscy powinniśmy brać przykład z niej, jak dbać o swoją cerę”.

Polecamy też: „To wyrachowana dziewczyna, która dojdzie po trupach do celu”. Przyjaciółka Meghan Markle zradza prawdę o ukochanej Harry’ego

Ilu specjalistów, tyle opinii. Jednak bez wątpienia, patrząc na nastoletnią i współczesną Meghan, nie zauważamy żadnych „ulepszeń”. A Wy co sądzicie? Zobaczcie w naszej galerii, jak się zmieniała!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!