1/11
Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Copyright @Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski
1/11

Mecz Polska-Rumunia, który odbył się wieczorem 10 czerwca na Stadionie Narodowym, zalicza się do pasma sukcesów Roberta Lewandowskiego. To dzięki jego hat-trickowi wygraliśmy 3:1. Pierwszego gola strzelił jeszcze w pierwszej połowie, w 29 minucie meczu. Kolejne, ku uciesze blisko 60 tysiąciom zgromadzonych fanów, w 57. i 63. Sam w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, udzielonym po starciu, stwierdził: "Można powiedzieć, że mundial jest na wyciągnięcie ręki. Tylko od nas zależy, kiedy postawimy kropkę nad "i". Tyle że im bliżej awansu, tym będzie trudniej".

Polecamy też: Polskie WAGs aktywnie zagrzewały swoich mężów do walki! Czy to im zawdzięczamy zwycięstwo?

Na trybunach w loży VIP mężowi wiernie kibicowała Anna Lewandowska. To na nią zwrócone były kamery  i obiektywy fotoreporterów po udanych trafieniach Roberta. Widać było, że z uczuciem śledziła wszystkie jego ruchy, emocjonalnie na nie reagując. Czułe gesty pary wymieniane w trakcie meczu już podbijają Internet. Zachwyceni fani komplementują piłkarza i dietetyczkę, zazdroszcząc takiego uczucia. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Lewandowscy wspierali się w trakcie wydarzenia. Tylu dowodów miłości dawno nie widzieliśmy!

2/11
Copyright @screen polsatsport.pl
2/11

Po pierwszej bramce w 29 minucie, szczęśliwa Anna Lewandowska pokazała Robertowi serduszko.

Polecamy też: Rozenek, Lewandowska, Dorociński... Zobacz, jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie! Poznajesz?

3/11
3/11
4/11
4/11

Na kolejnego buziaka Robert zasłużył zdobywając drugą bramkę w 57 minucie.

Polecamy też: „Jestem tym naprawdę podekscytowany”. Robert Lewandowski udzielił pierwszego wywiadu od narodzin córki!

5/11
5/11

Wtedy zadowolony Robert odpowiedział żonie tym samym gestem.

Polecamy też: Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

6/11
6/11

W 63 minucie meczu, gdy Robert zdobył trzeciego gola, widać było, że młoda mama jest w szoku.

Polecamy też: Anna Lewandowska pochwaliła się brzuchem miesiąc po porodzie. Fani nie kryją zachwytu!

7/11
Copyright @East News
7/11

Wówczas Robert zagrzewał również widzów zgromadzonych na Stadionie Narodowym do głośniejszego kibicowania i aplauzu.

Polecamy też: Dziecko Anny i Roberta Lewandowskich już przyszło na świat?!

8/11
8/11

W następnej kolejności ze środka boiska pokazał dumnej żonie złożone z palców serduszko.

Polecamy też: „Obecność Klary w moim życiu dodaje motywacji”. Robert Lewandowski po raz pierwszy tak szczerze o córce

9/11
9/11

Po tej bramce dietetyczka dostała również kolejnego buziaka.

Polecamy też: Anna Lewandowska znów wywołała kontrowersje wśród fanek. Ale tym razem ostro zainterweniował Robert...

10/11
10/11

W ostatnich minutach Anna stała z innymi partnerkami piłkarzy. Do końca uważnie śledziła wydarzenia na boisku.

Polecamy też: To już pewne! Równo miesiąc po porodzie Anna Lewandowska wróciła do treningów

11/11
Copyright @Instagram @_rl9
11/11

Po meczu Robert Lewandowski dodał to zdjęcie w mediach społecznościowych. Podsumował: "Jestem dumny, że gram dla tego kraju, w mieście które kocham. Szacunek dla tej drużyny! Dziękuje też wszystkim, którzy pomagają nam w realizacji marzeń o awansie na Mistrzostwa Świata!"

Polecamy też: Robert Lewandowski zaszokował wyznaniem: „Byłem rozczarowany postawą drużyny’’. Jednak przejdzie do Realu Madryt?