URODZINY

Podróżniczka, feministka, ikona dziennikarstwa... Martyna Wojciechowska kończy dziś 43 lata! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 28 września 2017 17:00

Martyna Wojciechowska uwielbia ryzyko i adrenalinę. Czuje się wolna, i wie, że niemożliwe nie istnieje. Na co dzień uczy tego innych kobiet. Zdobywa szczyty, przemierza świat na motocyklu. W jednym z wywiadów VIVY!, mówiła, że jest „zakładniczką marzeń”. Od tego czasu wiele w jej życiu się zmieniło. Jest dojrzałą kobietą, matką 9-letniej Marysi, gwiazdą telewizyjną, najbardziej znaną i cenioną podróżniczką w kraju. „Na tym etapie życia więcej mnie ogranicza niż dawniej, co wynika z procesu uczenia się i zdobywania doświadczenia. Ale wciąż kreuję pomysły „niemożliwe do zrealizowania” i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że niemożliwe nie istnieje. Jeżeli w coś włożymy wystarczająco dużo energii, czasu i poświęcenia, możemy osiągnąć wszystko. Byle się w tym nie zapędzić”, wyznała Krystynie Pytlakowskiej w ostatnim wywiadzie.

Polecamy: „Ona dorasta w przekonaniu, że dziewczyny mogą wszystko, i postrzegam to jako swój wychowawczy sukces”. Martyna Wojciechowska o relacjach z córką

Jednak nie każdy wie, że kiedy zaczynała karierę, uwielbiała prowokować: i słowem, i wyglądem. Martyna Wojciechowska kończy dziś 43 lata! Czego nie wiecie o Martynie Wojciechowskiej? Sprawdźcie to w naszym video! Będziecie zaskoczeni!

Zobacz też: Martyna Wojciechowska ma nowego faceta?! Zdradziła, jaki powinien być ten wymarzony!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska powinna przestać podróżować? Słowa lekarzy nie pozostawiają wątpliwości

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!