URODZINY

Podróżniczka, feministka, ikona dziennikarstwa... Martyna Wojciechowska kończy dziś 43 lata! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 28 września 2017 17:00

Martyna Wojciechowska uwielbia ryzyko i adrenalinę. Czuje się wolna, i wie, że niemożliwe nie istnieje. Na co dzień uczy tego innych kobiet. Zdobywa szczyty, przemierza świat na motocyklu. W jednym z wywiadów VIVY!, mówiła, że jest „zakładniczką marzeń”. Od tego czasu wiele w jej życiu się zmieniło. Jest dojrzałą kobietą, matką 9-letniej Marysi, gwiazdą telewizyjną, najbardziej znaną i cenioną podróżniczką w kraju. „Na tym etapie życia więcej mnie ogranicza niż dawniej, co wynika z procesu uczenia się i zdobywania doświadczenia. Ale wciąż kreuję pomysły „niemożliwe do zrealizowania” i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że niemożliwe nie istnieje. Jeżeli w coś włożymy wystarczająco dużo energii, czasu i poświęcenia, możemy osiągnąć wszystko. Byle się w tym nie zapędzić”, wyznała Krystynie Pytlakowskiej w ostatnim wywiadzie.

Polecamy: „Ona dorasta w przekonaniu, że dziewczyny mogą wszystko, i postrzegam to jako swój wychowawczy sukces”. Martyna Wojciechowska o relacjach z córką

Jednak nie każdy wie, że kiedy zaczynała karierę, uwielbiała prowokować: i słowem, i wyglądem. Martyna Wojciechowska kończy dziś 43 lata! Czego nie wiecie o Martynie Wojciechowskiej? Sprawdźcie to w naszym video! Będziecie zaskoczeni!

Zobacz też: Martyna Wojciechowska ma nowego faceta?! Zdradziła, jaki powinien być ten wymarzony!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska powinna przestać podróżować? Słowa lekarzy nie pozostawiają wątpliwości

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...