Marina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy o dziecku: „A jeśli urodzi się we Włoszech...”

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, VIVA! listopad 2016
Fot. Bartek Wieczorek/Laf am

 

Wczoraj Marina Łuczenko-Szczęsna prowadziła na Instagramie relację na żywo, podczas której fani mieli okazję zadawać swojej idolce pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, co Marina Łuczenko-Szczęsna myśli o powiększeniu rodziny. Co powiedziała artystka?

Polecamy:  „Zaklepałem ją sobie i już mi nie ucieknie”. Jak Wojtek Szczęsny podrywał MaRinę? 

POLECAMY: MaRina kończy dziś 28 lat! Zobacz, jak opowiadała VIVIE! o życiu w Rzymie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Marina Łuczenko-Szczęsna o powiększeniu rodziny

MaRina Łuczenko-Szczęsna ma za sobą pracowity rok. Długo pracowała nad materiałem muzycznym na nową płytę. Krążek promuje utwór Takin' Ya Rock Out, którym zachwycają się zarówno gwiazdy, jak i fani.   Biorąc pod uwagę niesamowity głos gwiazdy i jej wielki talent mówi się, że utwór szybko zdobędzie pierwsze miejsca list przebojów. Teraz, gdy jej krążek jest już nagrany, fani z niecierpliwością czekają na nową płytę Mariny, którą będziemy mieli okazję usłyszeć jeszcze w tym roku.

 

Od niedawna wokalistka mieszka w Turynie, gdzie przeprowadziła się wraz z mężem Wojciechem Szczęsnym, który będzie kontynuował karierę sportową jako bramkarz Juventusu Turyn. Zaledwie po tygodniu pomieszkiwania we Włoszech, Marina w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyznała, że czuje, że: „To będzie jedno z fajniejszych miejsc, w jakich będe miała okazję mieszkać”. Wczorajszego wieczoru piosenkarka postanowiła przeprowadzić na swoim Instagramie relację na żywo. Tam fani w komentarzach mieli okazję zadawać jej przeróżne pytania, na które wokalistka udzielała odpowiedzi. „Mój dom jest tam, gdzie mój mąż”, powiedziała fanom. 

 

Zobacz: W najnowszej VIVIE! MODZIE zaglądamy do… luksusowej garderoby Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Jakie marki lubi najbardziej?

 

Marina Łuczenko-Szczęsna o dziecku

Padały także pytania o dziecko. Czy Marina i Wojciech niedługo zostaną rodzicami? „Z całym szacunkiem, ale planować mogę płytę, singiel, karierę. To oczywiste, że jeśli jakaś para decyduje się na ślub, to oznacza, że chce w przyszłości powiększyć rodzinę. Ale to... planować może za nas tylko Bóg”, powiedziała w kwietniu tego roku w wywiadu dla „Flesza”. Teraz zapytana przez jednego z internautów, czy planuje powiększyć rodzinę, nie uniknęła odpowiedzi!

 

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła się na Ukrainie, ale jej rodzice i dziadkowie są Polakami. Mimo to w trakcie dorastania w Polsce doświadczyła wielu przykrości, bo mimo że jest Polką, nazywano ją Ukrainką. W rozmowie z fanami odniosła się do własnego dzieciństwa mówiąc, że gdy była mała często ją dyskryminowano. Wspominając dzieciństwo powiedziała fanom: „a co jeśli moje dziecko urodzi się we Włoszech? Przecież nie będzie Włochem, bo oboje jego rodziców jest Polakami”. Czyżby artystka nie wykluczała powiększenia rodziny? Z pewnością para zanim podejmie tak ważną decyzję, postanowi ustabilizować odrobinę swoje życie. Teraz Marina wydaje płytę, a jej mąż ma zastąpić Gianluigiego Buffona na pozycji bramkarza, więc oboje są bardzo zajęci.

 

MaRina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Instagram

Fot. Instagram

Polecamy: Marina Łuczenko-Szczęsna na meczu Polska - Czarnogóra z mamą i teściową. Razem wyglądają jak siostry!

 


 

 

 

Czy uważasz, że MaRina i Wojciech Szczęśni zostaną niedługo rodzicami?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE