Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak walczy o życie mamy! Ściągnęła do Opola najlepszego neurologa w Polsce

Pani Grażyna ma niedowład kończyn i lewej części ciała...

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2018 11:59
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Od połowy zeszłego tygodnia Edyta Górniak drży o zdrowie swojej mamy. Pani Grażyna Jasik trafiła do opolskiego szpitala w środę po tym, jak zaczęła się skarżyć na poszerzający się paraliż ciała. Lekarze zaczęli podejrzewać u kobiety udar. Pracownicy kliniki wciąż szukają rozwiązania, jak przywrócić zdrowie Pani Grażynie. Robi co może także Edyta Górniak. Wokalistka cały czas jest przy mamie i organizuje pomoc na własną rękę.

Edyta Górniak w szpitalu z mamą

Jak informuje dziennik Fakt, piosenkarka nie opuszcza mamy ani na krok. Stara się, by w szpitalu Pani Grażyna miała zapewnione jak najlepsze warunki. Ponadto chce, by w zwalczeniu niedowładu kończyn i lewej części ciała pomogli mamie najlepsi lekarze w kraju. Edyta budzi wśród personelu ogromny respekt. Zadbała o to, by jej mama miała najlepszą opiekę. Załatwiła jej nie tylko izolatkę, ale i sprowadziła do Opola najlepszego specjalistę z dziedziny neurologii z Wrocławia, twierdzi informator gazety.

Przy łóżku Pani Grażyny czuwają także mąż Jan i wnuczek Allan. Powrotu do zdrowia życzą jej także fani Edyty, którzy stale piszą w sieci wiadomości pełne ciepła. „Tyle dobra od Was, tyle kwiatów i pięknych słów wsparcia dla mojej Mamy... Z całego serca pragnę wszystkim Wam za to Podziękować. Leżałam dziś przy Niej i czytałam Wasze piękne słowa. Widzieć Ją tak pokornie szczęśliwą, że jesteśmy tam wszyscy przy niej dla niej i zdziwioną troską tylu ludzi, to widok wart poświęcenia wszystkiego", czytamy na Instagramie Górniak.

Mamy nadzieję, że koszmar Pani Grażyny i jej bliskich szybko się skończy. Wierzymy, że mama Edyty Górniak jest w najlepszych rękach i już niedługo wyjdzie ze szpitala. Życzymy dużo zdrowia!  

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Edyta Górniak z mamą
Fot. Instagram @edytagorniak

Mama Edyty Górniak i syn Edyty Górniak, Allan Krupa
Fot. Instagram @edytagorniak

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!