Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha zostanie mamą po raz trzeci?! „Dzieci nigdy dość!”

Małgorzata Socha o macierzyństwie i rodzinie.

Olga Figaszewska 10 lutego 2018 17:00
Małgorzata Socha, VIVA! marzec 2012
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Dla Malgorzaty Sochy rodzina jest najważniejsza. Aktorka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. I wszystko wskazuje na to, że planuje znów powiększyć swoją rodzinę. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że myśli o trzecim dziecku?!

Małorzata Socha zostanie mamą po raz trzeci?!

 Aktorka wychowuje już pięcioletnią Zosię. Gdy ją urodziła pisano, że marzy o dużej rodzinie i na pewno nie poprzestanie. „Jak się ma pierwsze dziecko to się myśli o drugim”, mówiła wtedy. Zawsze może liczyć na wsparcie swojego męża. Krzysztof Wiśniewski z którym wzięła ślub w 2008 roku, chętnie pomagał w opiece nad córką.

„20 lat temu były inne wzorce, dziś mamy równouprawnienie i zawsze czekam na Krzysia z kąpielą Zosi”, mówiła Małgosia w jednym z wywiadów. Trzy tygodnie temu, jej najmłodsza pociecha, Basia świetowała pierwsze urodziny. To niezwykłe wydarzenie, przywołało dawne wspomnienia. W rozmowie z Faktem, aktorka zdradziła, że myśli o powiększeniu rodziny!

„Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci”, zdradziła.

Małgorzata Socha o macierzyństwie 

Na swoim koncie odnotowuje kolejne sukcesy, jednak największe szczęście daje jej rodzina. Sama przyznaje, żę najcudowniejsze chwile spędzam z córeczkami. Jak zmieniło się jej życie po pojawieniu się dzieci? „O pierwszej ciąży powiem trochę drastycznie: to jest jak taka bomba z opóźnionym zapłonem – już nigdy nic nie będzie takie samo. Ale to też fajne, bo rodzicielstwo jest czymś fantastycznym i dzięki temu, że jestem mamą moje życie jest pełniejsze”, relacjonowała. 

Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że rodzina daje najwięcej radości?  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!