Olga Figaszewska 16 grudnia 2017 10:00
1/7
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Małgorzata Rozenek-Majdan, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram
1/7

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan żyją na wysokich obrotach. Para pracuje nad kolejnym hitowym programem TVN „Iron Majdan’’. Para nieustannie publikuje na Instagramie zdjęcia z kolejnych zakątków świata, co rusz podsycając zainteresowanie internautów. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jaką cenę płacą za popularność. Co zdradziła prezenterka w jednym z ostatnich wywiadów?

 

Zobacz też: 3 kontynenty, 9 państw i miesiące katorżniczej pracy! Poznajcie szczegóły nowego programu Małgorzaty i Radosława Majdanów

 

Małgorzata Rozenek-Majdan emocjonalnie o dzieciach

Obecnie Małgorzata i Radosław Majdanowie przebywają w Azji, dokąd wyjechali na trzy tygodnie, w związku z pracą nad kolejnymi odcinakami nowego programu, który został zatytułowany „Iron Majdan’’. To sprawdzian ich wytrzymałości i zaradności. Jednak dla Małgorzaty Rozenek-Majdan jest niezwykle trudny jeszcze z jednego powodu. W jej życiu najważniejszą rolę odgrywają  synowie z pierwszego małżeństwa: 11-letni Stanisław i 7-letni Tadeusz. Przez dalekie podróże musi się zmierzyć z bolesnym rozstaniem z dziećmi.

 

„Rozłąka z synami to najgorsza część mojej pracy. Jestem rozedrgana emocjonalnie na samą myśl, jak długo nie będziemy się widzieli”, zdradziła prezenterka w rozmowie z „Faktem”.

 

„Dlatego mimo wszystko cieszę się, że ta przygoda, jaką jest nowy program, niedługo się skończy i będę miała więcej czasu dla chłopców”, dodała. „Zostawianie synów Małgosi to dla nas najtrudniejsze wyzwanie w tym programie”, potwierdził Radosław Majdan.

 

Zobacz też: Małgorzata i Radosław Majdanowie spędzają święta bardzo nietypowo! Jak? Sprawdźcie!

 

Radosław Majdan o relacjach z synami Małgorzaty Rozenek-Majdan

– Kobieta, miłość, związek – pięknie. A co Pan sobie myślał o dwóch małych chłopcach w bonusie?
Radek:
Wiedziałem, że synowie są dla Małgosi bardzo ważni. Dwóch najważniejszych facetów w jej życiu. Zastanawiałem się, czy mnie zaakceptują? Jak się będziemy dogadywać? Małe dzieci są bezkompromisowe, nic nie udają, mówią prawdę wprost. 

Małgorzata: Zorganizowałam spotkanie w domu mojej przyjaciółki. Siedzieliśmy z Sylwią na dole, dzieci bawiły się na górze. Radosław przyszedł, chłopcy zeszli i przedstawiłam ich sobie. Tadek, sepleniąc, powiedział: „O, jakie masz fajne tatuaże!”.
Radek: Chciałem się trochę wkupić, Staś trenował w szkółce bramkarzy, więc przywiozłem trzy pary rękawic. Lody zostały przełamane.
Małgorzata: Potem już poszło błyskawicznie.
Radek: Wspólnie spędzaliśmy czas. Chodziliśmy do parku zabaw. Dzień po dniu. Normalne życie.

 

Polecamy też: "Przykrywałem ją kocem i wywoziłem na tylnym siedzeniu" Państwo Majdanowie o początkach miłości


– Szybko zamieszkaliście razem?
Małgorzata:
Dla niektórych szybko, dla niektórych nie. Zamieszkaliśmy razem po pół roku.
Radek: Po pięciu miesiącach.


– Nie miał Pan stracha? Cudze dzieci?
Radek:
Nie. Pamiętam zabawną sytuację, kiedy poszliśmy z chłopcami na plac zabaw. Zamówiliśmy wodę niegazowaną. Siedzimy. Jeden z chłopców przejeżdża koło nas w samochodzie grzybku. Drugi pedałuje na karuzeli. Mówię: „Małgoniu, zobacz, jak się życie zmienia. Jeszcze pół roku temu whisky z colą, impreza. A teraz? Karuzela, woda bez gazu. Dziecko w grzybku”. I mówiąc to, zdałem sobie sprawę, że zupełnie nie tęsknię za imprezowym stylem życia.
(…)
Małgorzata: Radosław bardzo kocha chłopców. Widać to. Matka czuje takie rzeczy. Jest sprawiedliwy, nieprawdopodobnie cierpliwy, troskliwy, traktuje ich z szacunkiem.
Radek: Było mi łatwiej, bo to są wspaniali chłopcy. Inteligentni, bardzo weseli, mający swoje osobowości. Od początku mnie zaakceptowali.

Jest jeszcze jedna osoba w tym układzie. Ojciec. Jakie do sytuacji ma podejście Jacek Rozenek?  
Małgorzata:
Jacek jest bardzo rozsądnym mężczyzną. Kochającym ojcem. Wie, że dobro i szczęście chłopców jest jego szczęściem.

Małgorzata stwierdziła, że Radosław z Jackiem mają dobre relacje.
Małgorzata: Jacek szanuje Radosława, bo widzi, jak duży wysiłek Radosław wkłada w normalne życie, relację z chłopcami. My naprawdę jesteśmy wszyscy rozsądnymi, dorosłymi ludźmi.

 

 

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzają czas z chłopcami!

Polecamy też: Małgorzata i Radosław Majdanowie okazują sobie wiele czułości. Zobacz ich intymne zdjęcia!

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!