O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

Olga Figaszewska 7 sierpnia 2017 10:45
Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official, @mrozenek

Zapowiadany przez Małgorzatę Roznenek-Majdan „proces roku”, właśnie dobiegł końca. Jak donosi „Flesz”, prezenterka wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim. Jaką karę poniesie dziennikarz?

Zobacz też: Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego zdradził mroczną tajemnicę z przeszłości

O co chodzi w konflikcie między Małgorzatą Rozenek-Majdan i Kubą Wojewódzkim?

Kuba Wojewódzki jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Jedna z nich wywołała medialną burzę. Małgorzata Rozenek-Majdan pozwała go jesienią ubiegłego roku o naruszenie dóbr osobistych. Chodziło o wywiad, którego Kuba Wojewódzki udzielił magazynowi „Playboy”. Dziennikarz stanął w obronie Renaty Kaczoruk, która w trakcie programu „Azja Express” uchodziła za czarny charakter. Modelka mierzyła się z hejtem ze strony internautów, a do tego na planie dochodziło do konfliktów między uczestnikami. W końcu rywalizacja toczyła się o najwyższą wygraną. Do największych spięć dochodziło między nią, a państwem Majdanów. „Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony?”, pytał Radosław po jednej z dyskusyjnych zagrywek. Konflikt wyszedł poza program i objawił się w postaci szczerego wywiadu Kuby, który stanął po stronie swojej dziewczyny: „Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto”, ogłosił.

Słowa, które wypowiedział następnej kolejności, wywołały prawdziwą burzę w polskim show-biznesie.

Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp…, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego”, odpowiedział Kuba Wojewódzki.

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się wówczas do zarzutów w następujący sposób: „Kubo, jesteś dla mnie nikim, więc nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej. PS: A mówiąc o faulu, widać, że nigdy go nie doświadczyłeś, chociaż powinieneś już wielokrotnie…”.

Polecamy też: Takich słów z ust Renaty Kaczoruk o Kubie Wojewódzkim nikt się nie spodziewał: „Nie znoszę tego”

Kuba Wojewódzki przeprasza Małgorzatę Rozenek-Majdan?


Jak Małgosia Rozenek-Majdan zapowiedziała, tak też się stało. Zgodnie z wyrokiem sądu, Kuba Wojewódzki będzie musiał zamieścić na stronie internetowej Playboya  stosowne przeprosiny i wpłacić 30 tysięcy złotych na konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.


„Do dzisiaj pomimo stosownego wezwania pan Wojewódzki nie wykazał zobowiązania sądu w postaci publikacji przeprosić. Wystąpimy do sądu celem publikacji tego ogłoszenia na jego koszt”, powiedział dwutygodnikowi „Flesz” adwokat dziennikarki, Piotr Ciszewski.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

Do tej pory, Kuba Wojewódzki nie wypowiedział się tej sprawie. Uważacie, ze showman odwoła się od wyroku?

Wideo

Poznaj jeden z największych trendów w makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Ewa Farna bez tajemnic! Takiej rozmowy jeszcze nie było!