TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan ma poważne problemy ze wzrokiem. Ratunkiem byłaby dla niej korekcja wzroku, niestety, lekarze odmówili jej operacji. Wiemy, dlaczego!

 

Zobacz tez: Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

 

POLECAMY: Radosław Majdan kelnerem, a Małgorzata Rozenek-Majdan... Zobaczcie wyjątkowy spot Szlachetnej Paczki! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan ma problemy ze wzrokiem

Małgorzata Rozenek-Majdan już dawno wyznała, że ma sporą wadę wzroku.  Na co dzień nosi soczewki kontaktowe, a dopiero wieczorem w domu zakłada okulary. Mówiła o tym przy okazji specjalnego wywiadu dla „Vivy! Pięknej na lato”:  „Mam dużą wadę wzroku: – 8. Chcą mi zrobić operację. Chyba ze cztery kliniki się do mnie odezwały. Nic nie widzę bez soczewek i jak założę okulary, mimo że są najcieńsze z możliwych to mam denka”.  Radosław uwielbia ją w takim wydaniu bez makijażu, w piżamie i okularach.

 

Sytuację zmieniłaby operacja, ale gwiazda nie może się jej na razie poddać. Powód? W rozmowie z „Faktem” Rozenek-Majdan przyznała, że po prostu nie kwalifikuje się do zabiegu. Nie chciała jednak powiedzieć, dlaczego.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

 

Nam udało się dotrzeć do znajomego gwiazdy, który zdradził, że powodem jest… praca!Małgosia nie byłaby w stanie podporządkować się zaleceniom lekarzy. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy bezwzględnie zrezygnować z soczewek i nosić okulary”, tłumaczy. „A ona jest stale w pracy, nagrywa kolejne odcinki programów i rezygnacja z soczewek byłaby dla niej dość kłopotliwa ze względów wizerunkowych”.

 

To prawda, że widzowie przyzwyczaili się do Małgorzaty Rozenek-Majdan bez okularów. Ale czy na pewno nie pokochaliby jej jako „okularnicy”? Inna sprawa, że taka zmiana mogłoby zaszkodzić jej perfekcyjnemu wizerunkowi, który dobrze sprzedaje się w reklamach. A na to już gwiazda nie może sobie pozwolić.

 

Myślicie, że Małgosia Rozenek-Majdan w przyszłości podda się zabiegowi? Życzymy jej dużo zdrowia!

 

Zobacz też: Już niedługo pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów! Co planują na ten wyjątkowy dzień?

Masz problemy ze wzrokiem?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE